lekarz Barbara Frankowska

Pulmonolog, Internista

Bardzo dobra lekarka, w sposób miły, kompetentnie tłumaczy aspekty choroby oraz fachowo omawia sposób leczenia.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Umie słuchać pacjenta i leczyć. Niestety, poziom obsługi w rejestracji pozostawia wiele do życzenia... Może wiosenne słońce poprawi nastrój Pani w rejestracji?

Bardzo dobry lekarz, dobro pacjenta jest najważniejsze,pozatym Pani Dr uratowała mi życie.To jest anioł, cierpliwa, miła,najlepszy specjalista jakich znam.Gorąco polecam !

Dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia .Uprzejma, kompetentna i cierpliwa. Bardzo dobry lekarz.

Lekarka, ktora dokladnie slucha wszystkich detali, o ktorych opowiada pacjent. Nigdy nie badatelizuje niedomagan swoich podopiecznych. Zrobi wszystko by pomoc pacjentowi najlepiej jak potrafi. Jest wysokiej klasy fachowcem i przemila kobieta zarazem. Bedac jej pacjentka wiem, ze jestem w dobrych rekach. Odwiedzalam ja w przychodni i prywatnie. Zawsze profesjonalna i oddana pacjentom.

Bardzo miła,sympatyczna,cierpliwa skuteczna w leczeniu. Po prostu wysokiej klasy specjalista.

Bardzo komunikatywna i skuteczna w leczeniu

Bardzo komunikatywna i skuteczna w leczeniu

Miła, sympatyczna, zawsze wysłucha, zapyta o rodzinę, świetnie pamięta poprzednie wizyty, jak lekarz "rodzinny"