lekarz Barbara Frankowska-Konopa

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Do Doktor Basi chodzę już kilka lat i właśnie u niej prowadziłam ciąże. W gabinecie panuje bardzo komfortowa atmosfera i podczas rozmowy jak i badań czuć, że ma się do czynienia z człowiekiem, który zna się na tym co robi. Ponadto gdy miałam jakieś wątpliwości lub obawy Pani Doktor potrafiła wszystko wytłumaczyć i uspokoić. Pani Doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam wszystkim bardzo :-)

Bardzo nieprzyjemna Pani, bez empatii i profesjonalizmu. Zawód ginekologa wymaga moim zdaniem specyficznego podejście gdzie pacjent/przyszła mama może czuć się komfortowo.

Super lekarz. . Bardzo miła, cierpliwa, konkretna, wszystko wyjaśni. Super specjalista. Polecam wszystkim.

Chodząc do pani Basi podczas mojej pierwszej ciąży zawsze miałam wrażenie, że wykazuje zbyt duży pośpiech. Na jednego pacjenta przeznaczała 10-15 minut. Niestety miało to swoje późniejsze nieprzyjemne konsekwencje. Przy pierwszych dwóch badaniach nie zmierzyła mi ciśnienia krwi, a jak się później okazało od początku ciąży miałam nadciśnienia. Wyszła z założenia, że skoro jestem młoda to nic mi nie dolega. wcześniej o problemach z nadciśnieniem nie wiedziałem, ale wiem, że lekarz podczas pierwszej wizyty powinien je zbadać. Oczywiscie skończyło sie na wizycie na pogotowiu,gdy ból głowy był nie do wytrzymania. Powinnam od początku ciąży dostawać tabletki przeciw nadciśnieniu. Nie zawsze pani Basia była też miła. Zależało od dnia i jej humoru. Pod koniec ciąży, gdy trafiłam na patologie do szpitala okazało się, że lakarze pracujący w szpitalu. Szczególnie ordynator, który mnie na oddział przyjmował miał bardzo lekceważący stosunek do pani doktor. Stwierdził, że mogłam znaleźć lepszego lekarza do prowadzenia ciąży. Może miał rację i nie musiałabym przeleżeć miesiac czasu w szpitalu...

Bardzo polecam! Konkretna, miła, rzeczowa. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Wizyta trwała tak długa jak była potrzeba, nigdy mnie nie naciągała na pieniądze. Informowała o wszystkich możliwych badaniach dodatkowych

Bardzo polecam! Konkretna, miła, rzeczowa.

Nie polecam tej pani. Jej poziom wiedzy jest skandaliczny. Nie miała żadnego pojęcia na temat podstawowych chorób w zakresie swojej specjalizacji. Niedouczona i niedoinformowana, a przy tym bardzo nie delikatna, bo pewnych pytań się nie zadaje.

Pani doktor poprowadziła obydwie moje ciąże. Z całego serca polecam!

Pani doktor poprowadziła obydwie moje ciąże. Z całego serca polecam!

Rewelacja. Nigdy nie spotkalam tak kompetentnego i serdecznego lekarza. Bardzo delikatna przy badaniu,wszystko tlumaczy,pokazuje usg w trakcie badania. Gabinet czysciutki. Polecam. Wkoncu znalazlam lekarza na Bardzo wysokim poziomie !

Rewelacja-bardzo miła, delikatna a jednocześnie rzeczowa i konkretna. Odpowiada na każde pytanie-POLECAM!!!