lek. dent. Barbara Gierat-Kucharzewska

Koniecznie muszę podzielić się swą opinią. Pani dr Barbara Gierat- Kucharzewska to żywe złoto! Jako jedyna stomatolog w okolicy, bez mrugnięcia okiem podjeła się niebezpiecznego przedsięwzięcia i wraz z asystentką odważyły się wejść na oddział COVID-owy, żeby ratować mojego tatę. Panie wykonały zabieg usunięcia zepsutych zębów, które były źródłem zakażenia organizmu sepsą. Mogę stwierdzić, że uratowały życie mojemu tacie. Do gabinetu dr Gierat- Kucharzewskiej od tego momentu przyjeżdzamy leczyć zęby całą rodziną mimo tego, że mieszkamy w innym województwie. 6 gwiazdek w skali ocen to zdecydowanie za mało, żeby ocenić to co miało miejsce. Polecam z całego serca!!!

Zdecydowanie odradzam Pani doktor! Z bólem przyjela mnie w tym samym dniu, bardzo mila, wszystko szczegolowo objasnila, wykonala dwa zdjecia i niestety na tym sie konczy. Mialam leczona kanalowo jedynke, gdy wypuchlam Pani doktor stwierdzila, ze to zagraza mojemu wzrokowi i musimy natychmiast wyrwac dwa zęby (1 i 2) zaproponowala dwa implanty (jeden 4500zl) udalam sie jeszcze na konsultacje do chirurga szczekowego na konsultacje, po czym okazalo sie, ze jedynka byla niepotrzebnie otwierana, owszem jest torbiel ale nad dwojka!!!! Wystarczyla resekcja za 10% kwoty i wszystko w porzadku. Byc moze moj przypadek jest wyjatkiem, bo bardzo duzo osob chwali i ceni ten gabinet, ale ja nigdy wiecej tam nie pojde. Nie miesci mi sie w glowie jak lekarz z takim doswiadczeniem i taka wiedza chce wyrwac dwa zdrowe zęby. Nasuwa sie tylko chec zysku, bo nic innego nie jest tego w stanie wytlumaczyc.

Bardzo słaby stomatolog, leczyłem u niej zęba mądrości, którego doradziła by leczyć kanałowo, a nie wyrywać bo, tłumaczyła - "do póki się da to trzeba leczyć"...no i kilka lat ząb wytrzymał po czym masakra była przy jego wyrywaniu... Mam żal do tej Pani bo od innych dentystów dowiedziałem się, że zębów mądrości (dolnych) nie leczy się kanałowo. Naraziła mnie na ogromny ból i ogromne koszty związane z leczeniem a później wyrwaniem tego "leczonego" zęba.NIGDY NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ PANI!

Miła, kompetentna i pewna siebie. Sądząc po dyplomach rownież merytorycznie przygotowana bardzo dobrze. Spokojnie wytlumaczyla proces leczenia, ustalila plan, poinformowala o kosztach. Konkret poparty merytoryczna wiedza. Choc niezbyt tania to jej profesjonalizm pozwala twierdzic, ze to dobrze wydane pieniądze. Nie jestem entuzjastycznie nastawiona do stomatologow a jej potrafilam zaufac, bo bije z niej pewność wykonywanych czynności. Nie gani, jest wyrozumiala, wszystko tlumaczy i nie robi nic bez konsultacji. Z tego co wyczytalam w gabinecie, jest doktorem nauk medycznych, implantologiem i szkonczyla szereg kursow.

Najgorsza w Olkuszu. Ostrzegam wszystkich. Niszczy zęby nieodwracalnie. Nie pomogą już inni lekarze.

Najgorsza dentystka w Olkuszu. Poważnie uszkodziła i bezpowrotnie zniszczyła mojego zęba. Od dnia wizyty ząb boli mnie przez cały czas. Nie poradzili sobie inni dentyści ze szkodą wyrządzoną przez w/w. To był najgorszy dzień w moim życiu!

Głupi byłem, że tak długo zwlekałem z odwiedzinami dentysty. Oprócz oczekiwania - kolejka, reszta wizyty bezstresowa z planem leczenia, wyjaśnieniem i praktycznie bezbolesna. Polecam i oby wszystkie odwiedziny u lekarzy tak przebiegały.

Nie znam gorszej dentystki w Olkuszu, poniewaz poważnie i nieodwracalnie uszkodziła mojego zęba. Od dnia wizyty ząb boli mnie przez cały czas. Nie poradzili sobie inni dentyści ze szkodą wyrządzona przez w/w.

Najgorsza dentystka w olkuszu. Poważnie uszkodziła i bezpowrotnie zniszczyła mojego zęba!

Po pierwsze ma serce :)Bardzo miła i poświęca duzo, czasu na wytłumaczenie i ewentualny zabieg ,koszt i metody którymi mozna uratować i leczyc zęba,Polecam w 100% obsluga w gabinecie świetna.Pozostali lekarze chcieli zęby usunąć Pani Doktor podjeła sie leczenia.