lekarz Barbara Haberko

1,8
1,7
1,4
1,3

Najgorszy lekarz specjalista jakiego znam, nie potrafi zdiagnozować podstawowych problemów u dziecka mimo, że jest już rehabilitowane pani doktor problemu nie widzi, nie ma pojęcia o swoich obowiązkach jako lekarz specjalista, do którego kierowane jest dziecko. Nie polecam.

Ta pani to jakiś dramat, syn był w szpitalu na konsultacji, pani doktór z pretensjami do mnie, że po co go tutaj skierowano. Z wyrzutem, że dziecko ma napięcie, że się układa nie tak, że ma same złe nawyki. Badanie szybkie, pobieżne w bardzo nieprzyjemnej atmosferze, ta pani nie powinna przyjmować pacjentów, tym bardziej dzieci, do których trzeba mieć podejście.

ABSOLUTNIE ODRADZAM!!! Nie dość że bardzo niesympatyczna pani, to powiedziała mi ze nikt dziecku w Ostrowie eeg nie zrobi poza warunkami szpitalnymi i siedzialysmy 3 dni na oddziale w szpitalu na eeg. Pani doktor po zobaczeniu wykresu uznala ze corka ma padaczke i zalecila podawanie leków przez 3 następne lata. Córka, wtedy 10cio miesięczna spała calymi dniami a jak nie spala byla marudna i rozbita. Po dwoch tygodniach poszlam na okolną gdzie przemila pani doktor zrobila nam eeg (na nfz, sama zaproponowala!!!) i po zobaczeniu wynikow powiedziala ze nie wie kto ma niby padaczke ale na pewno nie moje dziecko i zalecila odstawienie leków. corka ma dzis 2 lata i wszystko jest w porzadku, a wg dr Haberko mialam ja przez 3 lata faszerowac lekami ktore daje sie dzieciom z adhd! NIGDY WIECEJ.

nie polecam!!! dziecko z objawami padaczki i czestymi napadami nawet do 2 dziennie traktowane jako problem psychologiczny nie neurologiczny wmawiala nam ze moj syn udaje bo dzieci tak robia badania we wroclawiu wykazaly padaczke skroniowa nie pojde tam wiecej nie polecam brak porozumienia z pacjenem i rodzicami zero zrozumienia i wsparcia a leki depakine przepisala na odczepne bo ma rozne zastosowania

Na razie skierowała syna na badanie EEG i TK, i potem z wynikami musimy jechać ponownie.Ale poza tym jest przeokropna!!!!! Wstrętna wredota.Niemiła, oschła i traktuje człowieka z góry.Mój syn(i my także) był tak przerażony,że prawie się popłakał.Żałuje,że nie poczekałam i nie pojechałam na Okólną.Tam też przyjmuje neurolog.Nie pamiętam nazwiska ale przesympatyczna Pani.:):) Jeśli macie inną możliwość to unikajcie tej wstrętnej,wrednej baby!!!!

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wizyta u tej Pani doktor stanowczo odradzam. Przed wizytą u niej czytałam własnie na tej stronie komentarze, ale pomyślałam co mi szkodzi, pojedziemy, wiadomo nie każdy jest zadowolony i nie każdemu się dogodzi. Teraz już wiem, że macie rację, a wizyta u niej to jakaś pomyłka. Moim zdaniem zawód, który wykonuje nie jest na pewno jej powołaniem. Wizyta u niej Waszemu dziecku nie pomoże, a Wam swoja mylną diagnozą może przysporzyć tylko niepotrzebne nerwy. Jedyny plus to brak kolejek na NFZ, ale tego chyba nie trzeba tłumaczyć...

Przyznam, że na wizytę szłam mocno zdenerwowana kiedy przeczytałam o niej opinie w Internecie, ale to był jedyny neurolog dziecięcy ''dostępny'' od zaraz. I jestem miło zaskoczona, Pani konkretna, fachowa, poświęciła mi i mojemu dziecku prawie godzinę, podejście do mojej 10-cio miesięcznej córki było miłe i sympatyczne. Dostałam rady od innego lekarza, zeby w zadnym razie nie mowic czegos typu ''a wyczytalam w internecie..." ani nie spodziewać się głaskania po główce i faktycznie tak było. W każdym razie od razu skierowała nas do szpitala i po dwóch dniach miałyśmy zrobione wszystkie potrzebne badania i diagnozę. Ja ze swojej strony polecam.

jest najgorszym lekarzem jakiego znam.. nieuprzejma wredna baba ,! nie powinna zajmowac sie dziecmi ?

Nieuprzejma!!! Zamiast wytłumaczyć co robię źle, mówi, że to powinnam wiedzieć bez żadnego tłumaczenia i podpowiadania. Okropieństwo

Zawsze jak jadę do tej pani jestem chora ze zdenerwowania. Jest nieuprzejma, oschła i wszystko zawsze musi być, tak, jak ona sobie tego życzy. Zastanawiam się, czy akurat będzie miała humor i wyda mi bardzo potrzebne zaświadczenie, czy nie. Jedynym plusem jest krótki okres oczekiwania, ale to może jedno z drugiego wypływa.