lekarz Barbara Hołda

Pani dr jest jedną z najmilszych lekarzy jakich znam,zawsze empatyczna,doradza i fachowo zajmuje się pacjentką.Kilka lat jestem jej pacjentką i wysoko sobie cenię Jej kompetencje .

Uważam, że dr Hołda to najlepszy ginekolog na świecie. Świetny specjalista, bardzo dobrze prowadzi ciążę, zawsze miała dla mnie czas i służyła pomocą. Polecam z czystym sumieniem.

Fajna Pani doktor ale na wizytę trzeba czekać miesiąc! Kilka razy byłam i dość miło pamiętam te wizyty. Mialam badania bo mialam obawy czy nie wrócił mi torbiel. Wytłumaczyła mi co i jak i jak często robić badania. Polecam

Witam.ja bylam o cos zapytac,to mi pani powiedziala,ze ma swoje pacjentki,ze moze mnie przyjac,ale prywatnie i pod wieczor,a bylam tam o 13.Wysluchala mnie,ale powiedziala.ze mnie od razu nie zbada,bo ma stos kartotek.,a czekalam tam przed czasem 1.5,bo pozniej przyjmowala.Raczej wyszlam zniesmaczona,jakby mnie ktos zbył...eh.

czy to dobry lekarz ?? zeby do P. Hołdy isc?? bo jestem po 2 poronieniach czy mi pomoze??

byłam pierwszy raz u tej lekarki ,miła,spokojna ale zabardzo się niewysilala,mało mówi trzeba było wszystko wyciagać ,dopytywać się podejrzewam że jeśli chodzi o kontrolną wizytę to może być z drugiej strony gdyby mi cos dolegalo powaznego to bym już tam nie poszła.gabinet tragedia fotel tragedia tak samo parawan,jest to spółka lekarska to zn gabinet prywatny gdzie ma się podpisaną umowę z funduszem więc lekarze którzy tam pracują mało się starają żeby podnieś choć trochę komfort,niepolecam

polecam kazdemu pania doktor z czystym sumieniem.wkoncu chodze do niej prawie 10 lat:)prowadziła moje 2 ciaże(kazda inaczej przechodziłam:( ).mysle ze wazne jest przy kazdej wizycie powiedziec pani doktor o wszystkich dolegliwosciach wkoncu ona jest lekarzem a nie wróżka.ja kazda wizyte zaczynalm od wyliczania moich dolegliwosci:)polecam! szcześliwa mamuśka:)

Nie polecam. Wszystko było w porządku dopóki chodziłam na kontrole co jakiś czas i nic się niepokojącego nie działo. Niestety kiedy zaczęłam mieć problemy ginekologiczne w gabinecie zrobiło się nieprzyjemnie. Ze standardowymi przypadkami może pani doktor sobie radzi, natomiast w innych nie jest mocna, a wtedy zaczyna się denerwować. Obecnie korzystam z usług innego lekarza i zostałam wyleczona.

Bardzo lubię panią dr. Hołdę. Każda wizyta u niej jest spokojna, rzeczowa, robiła mi też zabieg chirurgiczny usuwania polipa. Dopiero u niej przestałam myśleć o wizycie u ginekologa jak o czyms nieprzyjemnym i stresującym. Bardzo polecam tą lekarkę.

Niestety dno. Jak czytam te pytania, na które mam odpowiedzieć, to stwierdzam, że jest ona jedynie niezrównoważoną osobą, która przez przypadek została lekarzem i swoje frustracje i niedouczenie wylewa na innych. Trafiłam do niej 3 razy, a każdy następny był gorszy od poprzedniego. Ostatnim razem nawet nie zechciała mnie zbadać tylko zaczęła się na mnie wyżywać, bo nie przyszłam do zwykłej rutynowej kontroli tylko ze skierowaniem "cito". Miałam poważne problemy niestety nie zbadała mnie tylko obrażała lekarza, który mi to skierowanie wypisał (poszłam do innego lekarza prywatnie, a sprawa skończyła się operacją). Powiedziała nawet, że ten lekarz kłamie na tym skierowaniu pisząc co mi dolega, a to wszystko bez badania. Ta osoba lubi mieć standardowe, książkowe przypadki. Jak już wspomniałam byłam u niej 3 razy i każdy był tragiczny.