Barbara Homziak

Ortodonta, Stomatolog

2,9

Profesjonalna obsługa, widać doświadczenie z pacjentami, pani doktor zawsze uprzejma, gabinet sterylny, nowoczesny.

Chodziłam tam prawie 4 lata, pani. Homziak chciała mi usunąć 4 stałe i zdrowe zęby, nosiłam aparat zdejmowany który nie przyniósł żadnych efektów, po prostu miałam za dużą wadę zgryzu. Po kwarantannie zdecydowałam się zminić ortodontę.

Z całego serca NIE POLECAM! Brak szacunku do pacjenta poprzez ciągłe spóźnienia oraz kompletny brak umiejętności, w kanale zębowym została mi 7mm igła!

Były Pacjent, krzyczy na dzieci. W obecności innych pacjentów przyjmuje " dowody wdzięczności" w postaci słodyczy. Z tak bezczelnym zachowaniem spotkałam się pierwszy raz w naszym województwie.

Z tak bezczelnym zachowaniem spotkałam się pierwszy raz w naszym województwie.

Bardzo lubię Panią Homziak za to że nie owija w bawełnę tylko szczerze mówi co zrobi co będzie robić i do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolona z jej usług.

NIGDY nikomu nie polecam tej Pani- zero poszanowania klienta i jego czasu; można stać pod gabinetem 40 minut i czekać aż Pani Doktor skończy wysoce ważne zajęcia typu słuchanie muzyki bądź rozmową ze spotkaną przy gabinecie wracającą z zakupów koleżanką. Zrezygnowałam z jej usług w połowie leczenia aparatem stałym. SZOK

Zupełny brak zaufania do lekarza,nie polecam tego lekarza.

Zupełny brak zaufania do lekarza,nie polecam tego lekarza.

jest super podchodzi do uzębienia jak prawdziwy stomatolog i wytłumaczy co będzie robić

jest

Stomatolog kompetentny,z wieloletnią praktyką zawodową. Specjalista ortdonta.Gabinet piękny,nowoczesny. Osoba sympatyczna.Nie mam się do czego przyczepić.

Stomatolog kompetentny,z wieloletnią praktyką zawodową.
Specjalista ortdonta.Gabinet piękny,nowoczesny.
Osoba sympatyczna.Nie mam się do czego przyczepić.

Lekarz spełnił w pełni moje oczekiwania.Osoba sympatyczna i bardzo kompetentna.

Lekarz spełnił w pełni moje oczekiwania.Osoba sympatyczna
i bardzo kompetentna.