Barbara Instonajt-Śliwińska

Pulmonolog

Pani doktor z powołania ,przemiła ,kompetentna .Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie .Gorąco polecam !!!!

Jeśli można jeszcze w stosunku do lekarza użyć określenia "z powołania" to Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Jest nie tylko świetnym diagnostą, ale i potrafi dobrać leki, a do tego jest po prostu Człowiekiem. POLECAM!

Jestem bardzo zadowolona. To bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Gorąco polecam!

Super lekarz i to nie tylko w swojej dziedzinie.Dzięki niej szybko zdiagnozowano poważną chorobę u członka mojej rodziny.Zdecydowanie polecam.

Lekarz który spełnia się w swojej roli, pomaga i to bardzo, jest kompetentny i zaangażowany, zawsze podchodzi do pacjenta spokojnie i wysłucha go do końca.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź