dr Barbara Jagiełło-Bajer

Neurochirurg

Pani doktor Barbara Jagiełło-Bajer operowała mojego męża , Jej profesjonalizm, podejście, uprzejmość i ciepły uśmiech od razu podnosi na duchu. Po operacji mąż czuje się super, wreszcie nie boli i może normalnie chodzić. Takich lekarzy nam trzeba.

Pragnę podziękować Pani dr Barbarze Jagiełło-Bajer za przeprowadzoną operację kręgosłupa 3-go sierpnia 2016 roku. Cierpiałem z powodu chromania neurologicznego. Powodowało to silny ból lewej nogi. Momentami dolegliwość stawała się tak intensywna, że nie byłem w stanie się poruszać. Ból ustąpił niemal natychmiast po wykonanej operacji i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Przede mną jeszcze kilka tygodni rehabilitacji, ale to już nic w porównaniu z przeżytym bólem. Pani Barbara, to wspaniała osoba, miła, serdeczna i wyrozumiała. Nie daje odczuć, że jest się “klientem” - wyjaśnia, tłumaczy i uzasadnia. Stara się leczyć bezinwazyjnie, a decyzję o operacji podejmuje dopiero, gdy jest to konieczne. Jeszcze raz dziękuje i szczerze polecam tego lekarza każdemu.

Jest nieugięta-wszystkie badania przed zabiegowe musiały zostać wykonane,łącznie ze stymulacją..Przygotowanie Mnie do zabiegu,perfekcyjne.!!Higiena,odkażanie..Informacja o czynnościach wykonywanych w czasie zabiegu,cieśni nadgarstka,pokrywała się idealnie podczas operacji!!W czasie operacji-byłem pytany o wpływ wykonywanego zabiegu na mój stan zdrowia-samopoczucie...Po zabiegu ciągle pod opieką p.Doktor Jagiełło-Bajer Barbary,dostałem kroplówkę.Po zbadaniu i upewnieniu się,że stan mego zdrowia jest dobry,zostałem przekazany Mej żonie pod dalszą opiekę..Dziś czuję się b.dobrze,palce odzyskały sprawność,ból,to najgorsze zniknął,oby na zawsze!!Jagiełło-to zwycięstwo 1410r.Cyt.WiedzyCi u Niej dostatek!!Pani doktor zwycięża na co dzień,walkę z ciężkimi urazami Naszych organizmów!!Oby tak dalej,mimo trudności dnia codziennego!!.Andrzej Duda. ps.super moja żona,usłuchała p.Doktor-mam pełny luz i mogę szybko wracać do sprawności zdrowotnej))po prostu jestem zwolniony z obowiązku mycia naczyń))

Świetna lekarka, oddana swojej pracy. Nawiązuje bardzo fajny kontakt z pacjentami, zawsze miła, serdeczna.

Ja leczę się u Pani Barbary w Nowym Sączu (ul. Węgierska 188). Jest doskonałym, kompetentnym lekarzem z powołania. Gdyby nie ona poszłabym na stół operacyjny i nie wiadomo jakby się to skończyło. A tak Pani Barbara postawiła trafną diagnozę i skończyło się na farmakoterapii. Polecam w 100%!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
ochronek