lekarz Barbara Jakubowska-Drwal

Okulista

Bardzo dobry lekarz w stawianiu diagnozy. Chodziłam do innych lekarzy, którzy przepisywali mi antybiotyki do oczu, Dopiero pani doktor Jakubowska zainteresowała się powodem problemów i dała odpowiednie skierowanie. Okazało się,że jej diagnoza się sprawdziła.Teraz czekam na leczenie,

Pani doktor bardzo mila. Ale badanie bardzo pobiezne. W moim przypadku skupila sie glownie na dobraniu szkiel bez dokladnego zbadania oka chociaz przyszlam z innym problemem i chorymi oczami. Byc moze choroby oczu nie sa jej specjalizacja i to z tego powodu zbagatelizowala moj problem.

Byłam u Pani doktor z moim 82 letnim Tatą. Wreszcie ktoś go potraktował poważnie. Bardzo dokładne badanie, fachowo postawiona diagnoza, która współgrała z innymi schorzeniami mojego Taty i lekami, które przyjmuje. Ponadto fachowo dobrane szkła (okazałó się, że poprzednie szkła były dobrane źle, pomimo, że też byliśmy prywatnie u innego lekarza - tato widzuał źle, bolała go głowa). Po zrobieniu nowych szkieł widzi znakomicie. Pani doktor nie namawia do żadnego konkretnego zakładu optycznego, pomimo tego, że jej mąż jest optykiem i ma prywatny zakład optyczny. Panią doktor i jej męża optyka poleciła mi moja koleżanka, która leczy się u Pani doktor na fundusz zdrowia i też jest bardzi zadowolona. Polecam zarówno panią doktor jak i jej męża (pan Drwal) jako optyka (ul. Romanowicza, Tarnów). Okulary zostały wykonane znakomicie, oprawki dobrane fachowo. Polecam. Poza tym obydwoje bardzo uprzejmi.

Byłem z 86-cio letnią mamą na wizycie,bardzo uprzejma i miła pani doktor,wszystko dokładnie tłumaczy,nawet kilka razy powtarza i zapisuje aby zapamiętać.polecam każdemu kto ma problemy ze wzrokiem

Bardzo kompetentna lekarka, przy dobieraniu szkieł nie spieszy tak jak niektórzy, a później są źle dobrane szkła, wreszcie ktoś zajął się moją jaskrą, bo inni to tylko krople i tyle, polecam.

Wciąż poszukujesz "Okulista Tarnów"?

Eudomed
Szewska 12
Euro-med
ul. Skargi
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Krakowska 23
Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
ulica Szujskiego 2/3
NZOZ " EUROMED" Marta Janosz