lek. dent. Barbara Jaroń

mialem problem z czworką, obruszała mi sie, dentysci z gabinetu implantologicznego chcieli mnie naciągnąc na kase i gadali ze nic sie nie da zrobic. Pani Barbara razem z kolezanką ich wyśmiała i naprawiła mi zęba w 3 wizyty. Miałem płacic za imlant 6 tys zł a zapłacilem za naprawe 600zł. Wszystkim polecam panią Basie bo jest bardzo dobra i ceny nie są kosmiczne. A tych ciuli z imlantologicznego zaraz skomentuje

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wyzwolenie mnie od bólu, który pojawił się po zabiegu u innego stomatologa. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu dr Jaroń obyło się bez kanałówki. Leczenie w tym gabinecie to czysta przyjemność, będę wracać. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do pacjenta oraz cierpliwość. Z pewnością będę w przyszłości korzystał z usług Pani Barbary.

Zdecydowanie polecam. Zabieg wykonany profesjonalnie, dokładnie, zero bólu, zero niedogodności. Tak zaawansowaych metod leczenia nie widziałem nidgy wcześniej. Dr Jaroń zdecydowanie jest na bieżąco z najnowszymi trendami ;) Atmosfera bardzo miła, dowiedziałem się też szczegółowo skąd wynikały moje problemy oraz jak ich unikać. Wrócę jeszcze nie raz! :)

Gorąco POLECAM! Dr Jaroń... SUPER Kobieta, REWELACYJNY SPECJALISTA!!! Praca dla Pani Doktor jest Jej pasją...

Nie mając możliwości osobistej wizyty w gabinecie, zdalny kontakt z Panią Barbarą pozwolił mi uśmierzyć ból oraz duży dyskomfort odczuwany w trakcie jedzenia. Dzięki takim sytuacją wiem, że wybrałem dobrego dentystę. Szkoda tylko, że zwlekałem z tym 2 tygodnie.

Zainteresowanym polecam. Rewelacyjny serwis jamy ustnej.

Zainteresowanym polecam. Rewelacyjny serwis jamy ustnej.

Polecam gorąco. Pani Stomatolog pracuje delikatnie i precyzyjnie jak na profesjonalistkę przystało. Urzekający i przyjemny dla ucha głos Pani Barbary uspokaja i relaksuje. Jeśli w jakimkolwiek przypadku można stwierdzić że wizyta u dentysty to przyjemność, to można to zrobić właśnie tutaj. Życzę wam i sobie takich specjalistów w innych branżach.

Życzę wam i sobie takich specjalistów w innych branżach.

Wizyta u Dr Jaroń była czystą przyjemnością... :) 100% profesjonalizm, , szczegółowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia, uprzejma, kompetentna... Jednym słowem same SUPERLATYWY!!! SZCZERZE POLECAM!!! :)

Dr Barbara Jaron jest profesjonalistką z serdecznym i życzliwym podejściem do pacjenta. Cierpliwie i obrazowo tłumaczy poszczególne kroki swoich działań, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu czas spędzany na fotelu dentystycznym jest dla mnie okazją do odpoczynku bez napięcia i stresu. Nieprzeciętne zaangażowanie, wiedza, pasja i klasa. Dzieki dr Jaron przekonalam sie, ze dentysta nie jest taki straszny jak go maluja. Jako pierwsza i ostatnia pacjentka na medycznej uczelni polecam z całego serca. Agata Hearn P.s. Zycze samych sukcesow :)

P.s. Zycze samych sukcesow :)