Barbara Kacprzak

2,7

Od 5 lat korzystam z jej uslug i w 100proc. trafne diagnozy. Mila, zyczliwa. Co prawda ciezko sie dostac, ale wiele razy uchronila moje dziecko od antybiotyku.

Pani Doktor zawsze kompetentnie podchodzi to każdej naszej wizyty, a moje dzieci ją uwielbiają. Nie rozumiem negatywnych komentarzy i obwiniania lekarza o brak miejsca i tzw "przewidywanie" choroby bo nie ma miejsc, o czymś to świadczy, a na pewno nie o tym, że Pani Doktor jest złym lekarzem, wręcz odwrotnie. Nie znam osobiście osoby, która by była niezadowolona z leczenia u Pani Kacprzak.

Nie jestem w stanie zrozumieć tych wszystkich niemiłych opinii. Ludzie, wyobraźcie sobie że codziennie po kilka razy ktos przychodzi i prosi panią doktor by poświęciła mu chwilę. Pamiętam ostatnio jak przyszłam na umówioną wizytę a tu tłum ludzi. Ja weszłam od razu bo bylam umówiona a wiele osób spojrzalo się na mnie jakbym im dzieci zabijala. Jest to najbardziej kompetentny pediatra jakiego znam, a chodziłam do wielu. Mimo wszystko i tak ostatecznie lądowałam u niej i to ona potrafiła pomóc. Czasem ludzie przychodzą do niej z tak błahymi sprawami ze szok. A potem się obrażają jak ich nie przyjmie i piszą takie komentarze. Odnosząc się do jednego z komentarzy: LEKARZ TEŻ MUSI JEŚĆ

Zdecydowanie nie polecam, długie kolejki - nawet 2 tygodnie, nieuprzejma, ze wszystkiego robi problem, nie analizuje historii dotychczasowego leczenia

beznadziejna moja corka wyladowala przez ta pania w szpitalu poniewarz odmowila przyjecia i skonczylo sie zapaleniem pluc wredna stara baba nie nadaje sie na lekarza

Jestem totalnie rozczarowana! Wybrałam lekarza z polecenia i totalne rozczarowanie. Lekarz (bo do dr to jej daleko) jest bardzo nieuprzejma, opryskliwa i nadęta. Robi wielką łaskę że leczy w tej przychodni. Ludzi traktuje z pogardą, nie zdarza jej się pytać rodzica o dolegliwości, spostrzeżenia i przebieg choroby. Sama wie wszystko najlepiej. Strasznie oporna na jakiekolwiek skierowania, czy zwolnienia w przypadku przewlekle chorych dzieci. Brak współpracy z rodzicem, zero wyjaśnień odnośnie diagnozy i planowanego leczenia. Zawsze trzeba się dopytywać co jest dziecku i jaki jest plan leczenia. Nie analizuje historii leczenia ...

Jestem totalnie rozczarowana!
Wybrałam lekarza z polecenia i totalne rozczarowanie. Lekarz (bo do dr to jej daleko) jest bardzo nieuprzejma, opryskliwa i nadęta. Robi wielką łaskę że leczy w tej przychodni. Ludzi traktuje z pogardą, nie zdarza jej się pytać rodzica o dolegliwości, spostrzeżenia i przebieg choroby. Sama wie wszystko najlepiej. Strasznie oporna na jakiekolwiek skierowania, czy zwolnienia w przypadku przewlekle chorych dzieci. Brak współpracy z rodzicem, zero wyjaśnień odnośnie diagnozy i planowanego leczenia. Zawsze trzeba się dopytywać co jest dziecku i jaki jest plan leczenia. Nie analizuje historii leczenia czego efektem jest przepisywanie co wizytę innych lekarstw, nigdy nie pyta o leki w domu. Efekt - cała szafa leków (większość o tym samym działaniu), a dzieci chore! aaa Uśmiech czy miłe słowo- jak na lekarstwo.

Ostatnio po wcześniejszej konsultacji telefonicznej dr zgodziła się przyjąć moją córkę z bólem brzucha. Czekałam 3,5 godz. na korytarzu i na koniec o 18stej dowiedziałam się że nas nie przyjmie bo jest już po pracy i mam iść z dzieckiem do szpitala jak coś poważnego. Byłam ostatnią osobą w przychodni nie mogła poświęcić mi 10 min. Masakra nigdy więcej kontaktu z ta Panią niby doktor

Pani doktor jest nieuprzejma, niemiła, nerwowa i obrażalska. Co do kompetencji to trudno mi ocenić - sporadycznie udawało mi się z dzieckiem dostać - kiedy zwolniło się miejsce albo zapisałam się tydzień wcześniej. Nigdy nie przyjęła nas kiedy nagle zaistniała taka potrzeba a nie byliśmy wcześniej zapisani. Zmieniłam dziecku pediatrę. Nie będzie taka osoba brała za nas kasy!

Jestem zadowolony, lekarz wyciągnął mnie z przypadłości

Jestem zadowolony, lekarz wyciągnął mnie z przypadłości

nie rozumiem tylu negatywnych opini na temat Pani Doktor. Ja uwazam że jest ona bardzo dobrym lekarzem. Miła kompetentna( fakt cięzko zapisac się do niej z dnia na dzien ale to o czyms swiadczy , że jest ok jak ludzie do niej chca chodzić) Moj synek ją uwielbia. Zawsze z nim "podyskutuje" :)syn wogóle nie boi sie badaniaOsobiście Polecam Panią Doktor