2,6
2,2
1,8

Zle oceniła mój sam zdrowia. Stwierdził to Biegły sądowy a potwierdził wyrok sądowy. Pani Kimak płaci łapówki prokuratorom aby od stapli od czynności służbowej jest Przewodnicząca komisji lekarskiej ZUS i poświadcza nie prawdę w dokumentach. Okręgowa Izba Lekarska tez ją broni, ponieważ członek komisji lekarskiej jest rodzinnie powiązany z szefem Izby Lekarskiej. Jest to mafia która ma ze sobą Prokuraturę ,sąd , policje , Prezydenta Miasta Opola, Izbę lekarska. nic dziwnego, Gdyż ta pani jest z PO więcej nie dodam ponieważ Peowcy mogą mnie wywieść do Smoleńska

nie polecam zdrowym na umyśle dawno nie spotkałam tak mało kompetentnego lekarza

Bardzo dobry i przyjazny lekarz. Dobry kontakt z pacjetem, jasna i trafna diagnoza, właściwy dobór lekarstw.

Takim ludziom powinno sie odbierać prawo wykonywania zawodu. Wiedza medyczna żadna, pacjenci omijają tę Pania szerokim łukiem dlatego znalazła ciepłą posadkę w gronie "cudotwórców i geniuszy medycyny" zatrudnionych w ZUS. Nie nazwę tej Pani lekarzem , by nie obrażać tych, którzy na to miano zasługują ale powiem tak...droga Pani orzecznikiem sie bywa...człowiekiem sie jest. Pani należy do grupy bywajacych...życzę Pani by i to "bywanie" szybko sie zakończyło i żeby zakosztowała Pani goryczy łez, które dzieki Pani przelewa setki rodzin.

Pani Doktor nalezy do ekipy uzdrawiaczy ZUS, ktora wymusza na lekarzach opinie zgodne z oczekiwaniami ZUS, a tym samym pozbawia ludzi swiadczen.