lekarz Barbara Kmak

Jestem bardzo zadowolony z wizyty podczas zabiegu tak odwróciła moją uwagę pytaniami, że ja wciąż czekałem na zastrzyk ze znieczuleniem podczas gdy już było po zabiegu ;-) bezstresowo i ok... moja ocena 5/5

bardzo dobry i kompetentny lekarz, bezpośredni,obowiązkowy

bardzo dobry i kompetentny lekarz, bezpośredni,obowiązkowy

Jest to chyba jeden z nielicznych lekarzy o wysokiej kompetencji i wysokim poczucu obowiązkowości.Leczę się dobrych parę lat i nigdy nie doszło do tego aby pacjent czekał na lekarza,zawsze jest na czas zgodnie z harmonogramem,czego nie można powiedzieć o innych lekarzach.Szacunek dla Pani Doktor

Mega kompetentna Pani Doktor, polecam wszystkim. Wizyty zawsze w miłej atmosferze, konkretnie i na temat.

bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu. Kompetentna, miła i uprzejma.

bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu. Kompetentna, miła i uprzejma.

Jestem mocno zaskoczony innymi opiniami nt. pani doktor. Pani doktor wyraźnie chciała spławić mnie jak najszybciej, nie chcąc ze mną porozmawiać i wytłumaczyć mi mojej przypadłości. Więcej konkretów dowiedziałem się od pomagającej jej pielęgniarki (podczas zmiany opatrunku ona coś podpowiedziała), podczas gdy pani doktor poświęciła mi ok.1.5 - 2min. Ewidentnie pani chirurg bardzo się spieszyła, przecież pacjent był przyjmowany na Fundusz, więc nie należy mu się porządne traktowanie. Jak dla mnie ta pani to szczyt antyprofesjonalizmu. Strach się bać takich lekarzy.

Wycinała mi kaszaka, extra babka, nie robi dystansu, jest Ok polecam

Wycinała mi kaszaka, extra babka, nie robi dystansu, jest Ok polecam

Leczę się już parę lat i muszę stwierdzić dużą kompetencję,wspaniały kontakt z pacjentem,punktualność co w przypadku naszej słuzby zdrowia jest chyba ewenementem.Polecam wszystkim usługi Pani Doktor ,która potrafiła tak dobrać lekarstwa ,że zbiła cholesterol czego nie udało się na klinice w Krakowie przez 15 lat,jestem wdzięczny.