lekarz Barbara Kobierzycka

Lekarz medycyny pracy, Internista

1,3

Zdecydowanie nie polecam. Pacjentowi po wylewie zaleca picie wody i psychiatrę. Opryskliwa i zniecierpliwiona. Utrudnia dostęp do dokumentacji medycznej pacjęnta.Wydane skierowania do specjalistów przez panią doktor są nie kompletne. Proste sprawy odwleka i przekłada na inne terminy leniwa.

Błędne diagnozy ( kilka ), brak poczucia pomocy pacjętowi. Na prośbę wizyty domowej do pacjenta z zagrożeniem życia, odmówiła twierdząc, że nie ma czasu na bzdety. Ilekroć dzwonię do przychodni, oddzwania z wyrzutami "co się znowu stało?" Dodam, że jestem osobą niepełnosprawną. Ciężko oddycham, więc zapytałam się o skierowanie do pulmonologia, pani Barbara Kobierzycka stwierdziła,że nie jest mi potrzebne. Jestem po 70-tce. Nigdy mi nie pomogła, zawsze zbywała. Jest kierowniczką, nie lekarzem. Nie polecam tej pani jako lekarza.

Brak empatii i chamstwo. Po wizycie aż się popłakałam. Lekarz nie pomógł a jeszcze wmawiał mi, że wie lepiej jak się czuje. Brak słów.

Nie szanuje pacjentów,jest opryskliwa. Nie chce nawet obejrzeć wyników. Chyba już jest zmęczona pracą .nie polecam