lekarz Barbara Konopka

Laryngolog

Pani dr to przede wszystkim cudowna osoba. Przemiła i przesympatyczna. Wysokie kompetencje. Lekarz z powołania - jak powiedziała, "zrobi wszystko żeby mi pomóc". Pani dr ma klasę którą spotkałem na szczeblu profesorskim. Duże duże wyrazy uznania. Polecam!

Człowiek Anioł ! Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów świat by był piękniejszy. Fachowa porada, rewelacyjne podejście do małego pacjenta, niezwykle sympatyczna i uprzejma.

Rewelacyjny lekarz. Laryngolodzy, do których dzwoniliśmy ( a było ich bardzo dużo) bała leczyć 4 miesięczne dziecko. Pani doktor szybko zdiagnozowała i poza kolejnością. Przepisała leki, po których widać było poprawę od razu ... Pozdrawiam Panią Barbarę Sławomir Chmielarz

Rewelacyjny lekarz.

Laryngolodzy, do których dzwoniliśmy ( a było ich bardzo dużo)
bała leczyć 4 miesięczne dziecko.

Pani doktor szybko zdiagnozowała i poza kolejnością.

Przepisała leki, po których widać było poprawę od razu ...

Pozdrawiam Panią Barbarę

Sławomir Chmielarz

nieziemsko dobry człowiek i wspaniały lekarz :-) dziękuję za pomoc , dobre słowo i podejście do choroby

Do Pani dr trafilismy z polecenia pediatry i .. moje zaufanie do piediatry wzroslo :) Pani dr jest ogromnie kompetentna, rzeczowa, zorientowana na pomoc! Tworzy rewelacyjny kontakt i nawiazuje baaardzo wartosciowa wspolprace z malym pacjentem i co wazne rodzicami. Dzieki tej naszej wspolpracy, dobremu wytlumaczeniu choroby, jej przyczyn, objawow i ewentualnych konsekwencji oraz swietnej diagnozie i doborze lekow, diety i aktywnosci moj synek jest usmiechnietym, zdrowym i aktywnym malcem. A wczesniej borykal sie z ciaglymi problemami, ktore powodowaly, ze musial brac kolejne antybiotyki!!! Dziekujemy ogromnie i polecamy z calego serca!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Siemianowice Śląskie"?

Sowia 8
41-100 Siemianowice Śląskie