lekarz Barbara Kordylasińska

Mam nadzieje że opinia trafi do odpowiedniej osoby pani doktor leczyła mnie w Toruniu. Fachowe podejście do pacjenta duża wiedza i nade wszystko uprzejmość wyrozumiałość..Jeszcze raz dziękuje pani doktor i pozdrawiam serdecznie Z.

Z.

Nigdy nie miałam styczności z tak sympatyczną lekarką jak Pani Barbara. Wraz z mężem leczę się u niej od dobrych kilku lat, zawsze starannie dobiera formę leczenia i odpowiada na wszystkie zadawane przez nas pytania.

Postanowiłam napisać ten komentarz, gdyż absolutnie nie zgadzam się z opinią poniżej. Pani Doktor zawsze ratuje mnie w trudnej sytuacji, mogę wręcz powiedzieć że zawdzięczam jej życie. Niejednokrotnie pomogła mi z silnym bólem brzucha, pleców, a nawet z problemami dermatologicznym- gdyby nie Pani Doktor do dzisiaj trułabym organizm źle dobranymi przez dermatologa lekami- stąd tez nie chce mi się wierzyć że mogłaby komuś źle doradzić, chyba że pacjent z nią nie chciał współpracować i źle opisał swój problem. Bardzo polecam wizyty u Tej lekarki, przez ostatnie 20 lat nigdy mnie nie zawiodła.

Niestety przez tą panią mam teraz szpetne blizny na twarzy. Przyszłam do niej kiedy jeszcze trądzik miałam tylko na żuchwie. Myślałam, że skieruje mnie do dermatologa ale ona stwierdziła, że "trądzik sam przejdzie z wiekiem". No to czekałam i nic z nim nie robiłam a trądzik z wiekiem się tylko rozprzestrzeniał i zaatakował również twarz. Po leczeniu prywatnie bo przez tą panią nie mogłam iść na NFZ bez skierowania mam teraz blizny nie tylko na żuchwie ale na całej twarzy. Byłabym bardzo za tym aby teraz wzięła odpowiedzialność za swoje słowa, że trądzik mija z wiekiem i pokryła koszt usuwania laserowego blizn. Przykro, że nie poniesie ona żadnych konsekwencji swojego zachowania i a ja teraz muszę żyć z tym co mam na twarzy albo wydawać kasę na laser z własnej kieszeni.

Pani doktor jest zawsze punktualna a nawet przed czasem, poważnie i z szacunkiem traktując pacjenta. Wysłucha i poświęca należyty czas na rozmowę, zadaje wiele pytań by poznać tło choroby oraz okoliczności towarzyszące. W razie konieczności zleca odpowiednie badania. Prawdziwy lekarz z powołania charakteryzujący się bardzo wysoką kulturą. Gorąco polecam

Przesympatyczna Pani, wizyta przebiega sprawnie i z odpowiednim skutkiem. Bardzo kompetentna osoba, nietuzinkowa to chyba najlepsze określenie.