lekarz Barbara Korendowicz

Jestem bardzo zadowolona. Leczy mojego synka od ponad 7-lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, kompetentna i szczera. Posiada dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli.

Bardzo dobry specjalista.Oprócz mnie badało się u pani doktor wielu moich znajomych i wszyscy byli zadowoleni z podejścia pani doktor do ich dzieci.

Świetny specjalista!Polecam wszystkim byłam jej pacjentką ale niestety tylko do 18 roku życia. Potrafi pomóc. Teraz od dość dawna szukam dobrego okulisty który będzie w stanie zastąpić tę właśnie okulistkę ale z bardzo mizernym skutkiem.

Pani doktor niestety nie ma podejścia i cierpliwości do dzieci za grosz... Dziecko po badaniu było bordowe od płaczu i od trzymania "na siłę" głowy. Badanie które nie wykazało dwukrotnie żadnej wady było powtarzane do skutku, aż w końcu można było przepisać okulary, których dziecko nie chce nosić, zapewne dlatego, że są źle dobrane. Chore podejście. Byłam kilkakrotnie i za każdy razem Pani doktor nie była uprzejma ani w stosunku do mnie, ani też do dziecka. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista, umiejący fachowo wyjaśnić i wytłumaczyć nurtujące pacjenta problemy zdrowotne :)

syn jest pacjentem p. doktor od 15 lat, najlepszy specjalista, polecam

syn jest pacjentem p. doktor od 15 lat, najlepszy specjalista, polecam

Dr. Barbara Korendowicz jest bardzo dobrym specjalistą , leczy mojego syna od 5 roku życia ,jestem bardzo zadowolona .

niemiła i nieuprzejma obsługa, reszty nie oceniam ponieważ wyszedłem z gabinetu.

Bardzo dobry okulista, przy tym bardzo miły i mający podejście do dzieci. Piolecam!!!

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie, okulistyce. Duże doświadczenie. Nie tylko leczy "zeza" u dzieci, ale też inne wady wzroku, u dzieci i dorosłych. Polecam!

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie, okulistyce.