lekarz Barbara Kowalska-Dajnowska

2,7
2,7

Dotychczas jak chodziłam na wizyty kontrole to nie przywiązywałam większej uwagi, jednak po wizycie gdzie chciałam potwierdzić ciążę byłam załamana, cała wizyta trwała 10 min a zapłaciłam 300 zł !!! Zapytałam o badanie serduszka jeżeli będzie to możliwe dowiedziałam się że serduszka nie ma co badać za szybko bo dziecko może urodzić się dyslektykiem albo mieć problemy z matematyką, i że będzie to badane w 12-14 tyg ciąży, jest to dla mnie nie do przyjęcia, nie dostałam zaleceń jak powinnam się odżywiać, nie zostałam zapytana jak się czuję i czy ewentualnie chciałabym L4, tydzień ciąży nie został potwierdzony tylko OBSTAWIONY.

Dla mnie wizyta u dr Dajnowskiej była pozytywnym zaskoczeniem. Uprzejma, empatyczna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wyjaśniła niepokojące kwestie i uspokoiła obawy. Zrobiła mi od ręki badanie USG, na które u wcześniejszego lekarza dostałabym co najwyżej skierowanie i czekała kilka miesięcy. Wyszłam z gabinetu kompleksowo zbadana i z wiedzą jak dbać o swoje zdrowie. Serdecznie polecam!

Wysoce nie kompetentna nie potrafi przeprowadzić wywiadu lekarskiego, sama zgaduje zamiast zapytać pacjentkę… badanie na odwal się robione, byłam u wielu lekarzy ginekologów i nigdzie nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji, brakiem zainteresowania, jakby za karę tam siedziała a pacjenci dla niej to tylko przeszkadzają w spokoju. Niewiem po co ona wgl przyjmuje skoro widać że nie chce się jej…. Nigdy nie wrócę i nie polecam!

Nie polecam. Byłam dwukrotnie u tej pani i za każdym razem odczucie to samo. Zupełny brak empatii, wysokie mniemanie o sobie. Daje się odczuć że nie lubi kobiet. Nie wrócę na pewno i każdego będę przestrzegać.

Brak uwag, chodzę do Pani Barbary od kilkunastu lat, ponieważ każda wizyta jest bezbolesna (w przeciwieństwie do badań u mężczyzn), konstruktywna a zastosowane leczenia skuteczne. Polecam

Moja wizyta związana była z niepokojącymi krwawieniami, które pojawiły się między menstruacją, pani dr. przebadała mnie-zrobiła usg dopochwowo, natomiast nie zauważyła żadnych zmian, powiedziała, że w połowie cyklu to jest normalne i się zdarza.....słysząc taką opinię wolałam skonsultować się z innym lekarzem i dobrze , że to uczyniłam ponieważ okazało się, że mam polipy na szyjce macicy do usunięcia-które powodują krwawienie.... Nie polecam! Brak kompetencji!

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u pani doktor Dajnowskiej. Nie byłam w stanie dokładnie wytłumaczyć z jakiego powodu przyszłam na wizytę, bo pani doktor przerywała mi kilkukrotnie w połowie zdania. Miałam wrażenie, że pani doktor chce jak najszybciej zakończyć wizytę. Moje słowa zostały w dużej mierze zlekceważone, tak samo jak opisywane przeze mnie, niepokojące mnie objawy, które przyszłam skonsultować. Spotkałam się z brakiem empatii ze strony pani doktor. Nie polecam.

Poszłam do Pani doktor, gdyż zależało mi na wizycie u kobiety, a moja lekarka była na urlopie. Dużym błędem było nie przeczytanie opinii w internecie przed umówieniem wizyty. Na wizycie czułam się zupełnie zlekceważona mówiąc o powodzie wizyty i obawach związanych z ciążą. Od lekarza zazwyczaj oczekuje się rzetelnej informacji i zrozumienia, a tu poczułam się jakby z góry założyła, że z tej ciąży nic nie będzie, bo jest za wcześnie i nic jeszcze nie widać. Przed usg doktor zasugerowała, że zaraz się dowiemy czy będzie mi wywoływać miesiączkę co zabrzmiało, jakby mi nie wierzyła że mogę być w ciąży... Kilka informacji rzuconych na odchodne, jakby tylko czekała na to, aż opuszczę gabinet.. Przykre i nikomu nie życzę podobnych doświadczeń.

Do Pani doktor jeżdżę specjalnie z innego miasta.Powód?Pierwszy raz spotkałam lekarza,który nie wywyższa się, reszta to cwaniacy, że człowiek boi się o coś zapytać bo zbywają albo ma się poczucie,że jestem głupia.

Nie polecam! Pani doktor przy badaniu usg (silne bole brzucha) kiedy zapytałam co może mi dolegać stwierdziła że nie jest duchem świętym i skad ona może wiedzieć. Przydalo by się pani trochę empatii.. ewidentnie pomylila zawody. Poza tym nie jedna osoba juz slyszla od pani doktor ze nie lubi kobiet w ciąży.