lekarz Barbara Kozak

Psychiatra

2,6
2,6
2,4

Pani doktor jest miłą, ciepłą osobą z doskonałym podejściem do pacjenta. Naprawdę kompetentny lekarz, który pomógł naszemu synowi bardzo szybko wyjść z fatalnego stanu psychicznego. Już na pierwszej wizycie, w dodatku kompleksowo połączonej z wizyta u psychologa, syn miał postawioną właściwą diagnozę i podjęte leczenie, które z dnia na dzień zaczęło przynosić wspaniałe rezultaty. Syn odżył, znów stał się pogodnym, wesołym chłopcem. Dodam, że przyjechaliśmy do Legnicy z Zielonej Góry, gdyż w naszym mieście nie uzyskaliśmy od nikogo pomocy. Postawa i umiejętności Pani doktor zasługują na najwyższą pochwałę i naszą dozgonną wdzięczność.

Ta kobieta w ogóle nie powinna być lekarzem! Na początku uważałam ją za miłą kobietę, ale po jakimś czasie pokazała rogi. AROGANCKA, MASAKRA! Nie słuchała co do niej mówię, mój problem wyśmiała oraz skomentowała słowami "Że nie tylko ja mam takie problemy i powinnam się ogarnąć" Natomiast gdy usłyszała o innym problemie użyła groźby, że jeśli się nie uspokoje to ona załatwi mi pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Przez nią się popłakałam i gdy nie rozumiała co powiedziałam zapytała z taką pogardą "Co ona tam mówi?" Rozmawiała tylko z moim rodzicem ...

Rozmawiała tylko z moim rodzicem zamiast ze mną, a wszystko co powiedziałam miała gdzieś.
Zamiast zmienić leki, które mi nie pomagały to jedynie zwiększyła dawkę i na ostre stany lękowe dostałam jakieś tabletki ziołowe, które bym musiała chyba paczkami zjadać ( najmocniejsza hydroksyzyna mi nie pomagała)
Do tego mimo, że już kilku lekarzy stwierdziło u mnie depresję, to ona po zrobieniu mi jakiegoś testu z internetu zamiast pogadaniu ze mną stwierdziła, że jej nie mam tylko jestem jak ona to określiła "wrażliwa"
(W teście były pytania typu "Czy odczuwam lęk widząc psa?" także brawo dla tej wspaniałej pani doktor, która swoje kwalifikacje chyba wygrała w lotku:))
Już nigdy się nie wybiorę do tej lekarki znienawidziłam ją po tamtej feralnej wizycie, która odbyła się jakiś czas temu.

Bardzo profesjonalna i fachowa pomoc. Pani Doktor bardzo szczegółowo prowadzi wywiad z pacjentem i celnie trafia w sedno problemu. Empatyczna i zaangażowana w problem. Polecam.

Beznadziejna. Brak słów. Takie osoby nie powinny być lekarzami. Nie rozumiem, dlaczego dalej leczy.

Początek był tragiczny jak tylko przyszłam chciałam uciekać. Co nie oznacza że mi nie pomogła bo wręcz przeciwnie . Tak nadal jest trudno ale dobrze. Osoba charakterna, jednak moim zdaniem wie co robi. Więc tak POLECAM

Poszliśmy do tej Pani doktor z podejrzeniem autyzmu u dziecka. Bardzo ale to bardzo nie miła pani. Nic nowego od niej sie nie dowiedzieliśmy. Czułem jakby nauczyła się symptomów choroby z "google". Stracony czas i pieniądze. Potrafiła powiedzieć żebym się nie wtrącał kiedy chciałem dodać jakąś uwagę na temat mojego syna. Żadnego słowa otuchy z jej strony wręcz przeciwnie. Z tego co sie dowiedziałem to miała inną specjalizację pare ładnych lat temu. Proszę omijać to miejsce szerokim łukiem.

U Pani Kozak leczyłam się przez dość długi czas jako nastolatka. Zero indywidualnego podejścia do pacjenta, wizyty na zasadzie "masz receptę i idź do domu". Podczas wizyty dr.Kozak potrafiła mnie zapłakaną wyprosić z gabinetu z ankietą do wypełnienia i w tym czasie przyjąć innego pacjenta. Wielokrotnie podczas wizyt odbierała prywatne telefony i ucinała sobie pogawędki. Nie przywiązywała wagi do moich uwag na temat skutków ubocznych przyjmowania przeze mnie leku. Kwintesencją i podsumowaniem kompetencji tej Pani jest odpowiedź udzielona mojej mamie na pytanie o to, jak radzić sobie z moim samookaleczaniem - "Pani nic z tym nie zrobi, to jest taka moda". Nie polecam tej kobiety nikomu kto chce zwalczyć przyczynę swoich problemów, a nie tylko "zaleczyć" skutki.

Byłam wielokrotnie jako dziecko i nastolatka. Byłam bardzo niezadowolona, źle zdiagnozowana ze źle dobranymi lekami, gdy trafiłam do innej Pani doktor psychiatry nie potrafiłam się otworzyć,przez Panią Kozak miałam uraz do wszystkich lekarzy psychiatrów, a mój obecny lekarz był załamany sposobem "leczenia" Pani Kozak. Absolutnie nie polecam.

Absolutnie nie polecam.

Byłam tam z dzieckiem kilka razy ale ani razu z nim nie rozmawiała wszystko szybko przepisał tabletki ale zero konkretów

Odradzam wizyte u tego lekarza.Bylam w nocy z dzieckiem na pogotowiu w Legnicy,niestety to bylo jedne wielkie rozczarowanie,pani arogancka,niekompetentna,nawet nie zbadala mojego dziecka.Uwazam ze ta osoba nie powinna pracowac na dyzurach w szpitalu jako pediatra,byc moze sprawdza sie lepiej jako psychiatra dzieciecy.