lekarz Barbara Kozdra

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani doktor cierpliwa, spokojnie informuje o tym, co robi, nawet pokazuje, poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzebuje na to pacjentka (nie odczułam na wizycie powszechnie panującej spychologii). Zapytała, czy kontroluję sobie piersi i jeśli wyrażę chęć, pokaże, jak robić to poprawnie. Na koniec wizyty zapytała, czy mam jeszcze jakieś pytania. Nie miałam, bo w trakcie wizyty chyba wyczerpałam temat :) Polecam lekarkę.

Polecam lekarkę.

Dr Kozdra prowadziła moją ciążę w 2010 roku, chodziłam do niej na Ksiezycowa i do Luxmedu. Zawsze uprzejma, delikatna i miła,gdy miałam złe wyniki w badaniach, podejzenie cholestazy od razu położyła mnie w szpitalu gdzie pracuje zeby dokładnie mnie przebadali, jeszcze zadbała o to zeby napewno mnie przyjeli. Jedyny minus to to , ze na usg trzeba chodzic gdzie indziej dochodza dodatkowe koszta, i to, ze na wizyte na Ksiezycowej zawsze sie czeka nie ma umawiania na dana godzinę , kto pierwszy ten lepszy.. Podsumowując polecam.

Mam bardzo złe zdanie o tej Pani. Byłam u niej 3 razy na wizycie - za każdym razem było dość nieprzyjemnie. Zazwyczaj byłam jedną z ostatnich lub ostatnią pacjentką (nie mam czasu siedzieć od 10 na korytarzu i przychodziłam ok 14). Pani Dr mnie zbywała, widziałam, że jej się spieszy do domu i każda z wizyt nie trwała dłużej niż 10 minut. Zdawkowo odpowiadała na pytania. Na badanie usg wysyłała mnie do kolegi po fachu - za każde płaciłam po 80 zł choć prosiłam o zrobienie badania w szpitalu na oddziale (tłumaczyłam, że jestem studentką i mnie nie stać). Więcej do niej na pewno nie pójdę !!!

U Pani doktor byłam dwa razy na wizycie w celu zrobienia kompleksowych badań przed ciążą. Podeszła bardzo poważnie i kompetentnie do mojej "zachcianki", choć słyszałam od różnych osób, że lekarzom często zdarza się zbywać pacjentki z podobnym podejściem do mojego. Wypisała skierowanie zawierające długą listę badań. Jest bardzo delikatna i uprzejma. Na pewno będę kontynuowała leczenie u Pani doktor Kozdry. Szczerze polecam!

Pani doktor jest moim ginekologiem już od 2 lat.Już po pierwszej wizycie zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Podejścia do pacjenta zapewne możne pozazdrościć jej nie jeden lekarz. Polecam

Uważam osobiście ,że dr Kozdra jest wspaniałym lekarzem. Jest naprawdę dobra w tym co robi. Oprócz tego ,że jest delikatną osobą i bardzo skutecznym lekarzem doskonale rozumie kobiety. Jak na razie nie zamierzam zmienić ginekologa. Śmiało mogę polecić Panią doktor kobietom z mniejszymi jak i większymi problemami jeżeli chodzi o sprawy kobiece.