lekarz Barbara Krzyżaniak

Laryngolog

UWAGA! Ludzie jak najdalej od tego weterynarza !!! Kobiecina powinna już 100 lat temu pójść na emeryturę.Jej wiedza w zakresie laryngologii jest jak za czasów króla świeczka.Jestem przekonana,że na kursy i szkolenia to od wielu lat nie jeździ.Świadczą o tym jej metody leczenia i przede wszystkim badania.Podczas pierwszej wizyty pani K. wygrzebała z KIESZONKI-SPODNI zapalniczkę, aby ogrzać lustereczko,które wsadziła mi do gardła. W ogóle nie liczy się z pacjentem,który przychodzi na "kasę chorych".Przepisała leki na receptę do nabycia bez recepty..po takim leczeniu przyszłam ponownie ,ale już nie tylko z bólem ...

UWAGA! Ludzie jak najdalej od tego weterynarza !!!
Kobiecina powinna już 100 lat temu pójść na emeryturę.Jej wiedza w zakresie laryngologii jest jak za czasów króla świeczka.Jestem przekonana,że na kursy i szkolenia to od wielu lat nie jeździ.Świadczą o tym jej metody leczenia i przede wszystkim badania.Podczas pierwszej wizyty pani K. wygrzebała z KIESZONKI-SPODNI zapalniczkę, aby ogrzać lustereczko,które wsadziła mi do gardła. W ogóle nie liczy się z pacjentem,który przychodzi na "kasę chorych".Przepisała leki na receptę do nabycia bez recepty..po takim leczeniu przyszłam ponownie ,ale już nie tylko z bólem gardła lecz i ucha.Dodam,że katar mam dobry miesiąc(wcześniej byłam leczona antybiotykiem nieskutecznie przez lekarza rodzinnego).
Stwierdziła,że jestem zdrowa a gardło lepsze nie będzie niż jest co do ucha-ona nic nie widzi.Więc skąd ten ból?? Może z zęba? Tak tylko na zęby nie narzekam.Kazała mi poszukać przyczyny gdzie indziej.

LUDZIE JEŚLI MACIE SKIEROWANIE DO LARYNGOLOGA NIE IDŹCIE DO NIEJ BO tylko zmarnujecie je.Radzę się wybrać do innego,który wam pomoże.Bo skierowanie dostaniecie od rodzinnego tylko raz w roku.