dr n. med. Barbara Kułakdr n. med. Barbara Kułak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wspaniały lekarz. Pomogła mi bardzo. Przyszłam z diagnozą, że mam torbiele jajników do natychmiastowej operacji. Dzięki terapii lekowej, uniknęłam niepotrzebnej operacji. Poszłam z polecenia i bardzo się z tego cieszę. Ma świetne podejście, wszystko tłumaczy, a wizyta to przyjemność a nie konieczność.

Polecam wszystkim Dr Kułak, specjalista , super człowiek, wielkie doświadczenie, wysłucha, wytłumaczy. Znam P. Dr bardzo długo, jestem bardzo wdzięczna,że mi pomogła i nadal pomaga. Gorąco polecam!!! Wdzięczna pacjentka Alicja z Hrubieszowa

Fantastyczny lekarz. Byłam na prywatnej wizycie u Pani Doktor. Zleciła kompleksowe badania, przeanalizowała i przeprowadziła trafne leczenie. W końcu udało mi się odzyskać radość życia. Bardzo dziękuje i gorąco polecam Panią Doktor!

Gorąco polecam i bardzo dziękuję za opiekę. Skala ocen do 5 to zdecydowanie za mało w przypadku tej Pani Doktor.

Bardzo miło wspominam wizytę u Pani Doktor. Fachowa i bardzo pomocna. Wszystko mi wyjaśniła. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

PROVIVO
ul. Jutrzenki 10/6a