dr n. med. Barbara Kumornicka-Nestorowicz

Dermatolog

Niezwykle uprzejma osoba. Rewelacyjny kontakt z małym pacjentem. Dokładne zbadanie, wywiad trafnie dobrane leki, a co najważniejsze bezpieczne dla malucha.

Po pierwszej wizycie natychmiastowa poprawa ,tyle miesiecy chodzenia po roznych dermatologach.Polecam pania Doktor.

Przyjezdzam z daleka leczyc sie u Pani Doktor bo lepszego nie znalazlam ,niestety.Pani dr widzi calego czlowieka ma niesamowite wyczucie i olbrzymia wiedze.No i kultura osobista!!!

Prawdziwy lekarz z powołania jakich mało.Duża wiedza połączona z doświadczeniem,doskonały kontakt z pacjentem i trafne leczenie.Cóż więcej,tylko polecać!!!

Pani doktor jest osobą kompetentną, bardzo uprzejmą, niezwykle cierpliwą i wyrozumiałą. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, wzbudza zaufanie. Z całego serca polecam.

Urocza Pani doktor znająca się na swojej specjalizacji. Wizyta trwała prawie 30 min. Wysypka na twarzy zniknęła dosyć szybko, zapisane leki niezbyt drogie.Plusem jest również to, że wizyty są na NFZ.

Urocza Pani doktor znająca się na swojej specjalizacji.

pani doktor miła i uprzejma, wypisał leki przeprowadziła wywiad, pełen profesjonalizm.

Polecam p.dr,bardzo starannie zbiera wywiad i wyciaga wnioski dotyczace choroby.Leczy b.skutecznie.Fachowa i mila obsługa.

O tym, że się karmi piersią, jest się w ciąży trzeba lekarzowi powiedzieć. Absurdalne są niektóre wypowiedzi. Doktor Kumornicka przyjmuje w CM Luxmed zarówno prywatnie jak i na fundusz. Więc nie wydaje fortuny na wizyty prywatne, a terminy są bardzo dogodne. Doktor Kumornicka ułożyła mi świetna dietę do cery tłustej. Po za tym przepisała mi skuteczne płyny "robione" w aptece. Kuracja owocuje sukcesem. Polecam!

Byłam i jestem pacjentką Pani Doktor. Pani Doktor jest super lekarzem i fachowcem w swojej dziedzinie. Jest bardzo miłym lekarzem, który wszystko dokładnie tłumaczy pacjentowi poświęcając mu tyle czasu w trakcie wizyty ile tego wymaga problem. W pełni jest godna poleceniu dla innych osób wymagajacych wizyty u dermatologa.