2,7
2,9

Byłam pajentką pani Kurek do 12 tyg.ciązy kiedy z krwawieniem trafiłam do szpitala i okazało się,że serce mojego dziecka przestało bić już w 6 tygodniu.W tym czasie byłam na 3 wizytach u pani 'doktor' która nie zleciła usg i nic nie zauważyła,bardziej zajęta była gadaniem od rzeczy o sprawach mało ważnych.Zgadzam się,że jest miła i jeśli wszystko przebiega prawidłowo to pewnie można być z niej zadowolonym,mało kompetentna,zatrzymała się ewidentnie w latach 80'tych jeśli chodzi o poziom leczenia.Pozatym myślę,że ma problem z alkocholem i przez to spoźnia się na dyżury.

Jestem pacjentką Pani Doktor już drugi rok. Podeszła do mojego problemu kompleksowo i profesjonalnie. Czuję się bezpieczna pod jej okiem. Polecam.

Zapatrzona w siebie, nie posiada wiedzy medycznej na poziomie dzisiejszej medycyny w tym alternatywnych metod leczenia, dzieli pacjentów na gorszych i lepszych - ci gorsi to pacjenci którzy chcą się czegoś dowiedzieć, mówi na ty, przejawia brak szacunku, a poniżanie pacjentów sprawia jej satysfakcję. Jeśli pani doktor uzna Cię za tego lepszego masz fart. Jeśli nie masz zdrowia sprawdzać do jakiej grupy dr. Kurek Cię zaliczy radzę zdecydowanie omijać.

zdecydowanie odradzam,niekompetentny lekarz

zdecydowanie odradzam,niekompetentny lekarz

Bardzo dobry lekarz Pani doktor prowadziła moja ciążę jestem bardzo zadowolona dba o swoich pacjentów

miła,przystępna,budząca zaufanie i bardzo delikatna w trakcie badania

miła,przystępna,budząca zaufanie i bardzo delikatna w trakcie badania

lekarz godny polecenia, dba o pacjenta zarowno pod wzgledem rozmowy i podejscia do pacjenta, jak i pod wzgledem zdrowotnym - bardzo kompetentna osoba