lekarz Barbara Kurek

Ginekolog

Wyjątkowa osoba godna zaufania.Dyskretna,delikatna w podejściu do pacjentek.Jako młoda dziewczyna bałam się pierwszej wizyty u ginekologa,ale po pierwszej wizycie okazało się,że nie było czego się bać. Pani doktor jest naprawdę godna polecenia!

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia!

Poszłam na wizytę zachęcona pozytywnymi opiniami. P. dr jest bardzo delikatna i taktowna. Dokładnie mówi co i dlaczego jest robione- nie trzeba się dopytywać. Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne żeby przeprowadzić badanie i wszystko wytłumaczyć. Przy okazji wizyta nie jest droga jak na warunki warszawskie. Lekarz z powołania. Do dzisiaj jestem pod wrażeniem, chociaż od wizyty minęło kilka miesięcy.

Jestem pacjentką dr Kurek od ponad 1,5 roku. Pomogła mi zajść w ciążę, a następnie była lekarzem prowadzącym. Jestem bardzo zadowolona z jej opieki. Jest bardzo pozytywnym człowiekiem i wspaniałym profesjonalistą. Zleca szereg badań, świetnie wykonuje USG. Zdecydowanie wszystkim polecam! :)

Nie polecam!!! Prowadziła moją ciążę w dość nieudolny sposób (przepisała antybiotyk, który nie był potrzebny), do tego nie zauważyła nadciśnienia, przez które znalazłam się wcześniej w szpitalu, a na usg okazało się że dziecko z powodu nadciśnienia przestało rosnąć kilka tygodni wcześniej (na wizycie u dr za każdym razem było usg - i tego nie zauważyła!!!) i musiałam mieć wywoływany poród. Straciłam do niej zaufanie, choć byłam kilkuletnią pacjentką. Może i przy ogólnych wizytach jest ok, ale prowadzenia ciąży odradzam. Do tego mimo iż wizyta u dr jest prywatna,umawiana na konkretną godzinę, to opóźnienie co najmniej godzinne jest NORMĄ!!! Sama wizyta przez to też przebiega w pośpiechu, bo za drzwiami już czekają kolejne zniecierpliwione pacjentki, a każde dodatkowe pytanie widać że wzbudza w Pani dr irytację, jakby chciala dać do zrozumienia że juz więcej czasu nie może poświęcić...

Najlepsza Pani ginekolog jaką miałam dotychczas.

Najlepsza Pani ginekolog jaką miałam dotychczas.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana