lekarz Barbara Kwiatkowska

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry lekarz ma duże doświadczenie i intuicję. Potrafi wszystko wytłumaczyć i naprawdę wie co robi

Mój ukochany tata był pacjentem Pani Doktor. Dzięki jej umiejętnościom jest teraz ze mną...Ludzkie podejście do pacjenta i przystępny język zdecydowanie wyróżniają ją spośród innych lekarzy. Polecam!!

Ten profil nie dotyczy mnie. Nie jestem pediatrą, nigdy nie leczyłam dzieci, mój mąż nigdy nie kandydował na żadne stanowisko publiczne. Nigdy też nie toczyła się przeciwko mnie żadna sprawa w prokuraturze. Jedyne wizyty w sądzie, jakie odbywałam związane były z wykonywaniem czynności biegłego sądowego z zakresu kardiologii.

Leczyłam się u tej pani jako dziecko i bardzo źle ją wspominam. Niby była dla mnie miła i sympatyczna, ale jeżeli chodzi o leczenie to nie zrobiła nic. Reklamowała tylko kandydata w wyborach (męża?) i wciskała witaminy z jakiejś firmy. Może nie jestem lekarzem, ale na wrodzoną wadę serca witaminy raczej mi nie pomogą...

Beznadziejna lekarka wcale nie poświęca czasu pacjentowi, moja mama trafiła na jej oddział i w wyniku niekompetencji lekarzy zmarła a ta lekarka powiedziała mi że powinnam się cieszyć że mama miała lekką śmierć - coś okropnego - sprawa toczy się w prokuraturze. Bardzo odradzam kontakt z tą pania i jej oddziałem.

beznadziejny lekarz a jako ordynator oddziału absolutnie nie interesuje ją pacjent, tak jak mąż leżał w szpitalu na oddziale kardiologii, u pana doktora Gesska, TO PAN ORDYNATOR GESSEK INTERESOWAŁ SIĘ pacjentem, odwiedzał pacjenta w sali, rozmawiał z pacjentem, oprócz wizyt porannych, widać było , że pan dr Gessek widzi pacjenta i chce rzeczywiście pacjentowi pomóc i leczy go, natomiast pani dr kwiatkowska wysługuje się młodymi lekarzami i do pacjenta w ogóle nie przychodzi, pacjent ją nie interesuje, takie leki mężowi zaordynowała, że mąż jest bardzo osłabiony, po tych lekach stracił apetyt, nie ma łaknienienia i czuje się bardzo źle, taki jest efekt 14-dniowego pobytu na oddziale u pani dr, B. Kwiatkowskiej, natomiast u pana dr Gesska zawsze był bardzo dobrze leczony i taki pobyt w szpitalu dobrze wpłynął na stan zdrowia mojego męża , a teraz jest beznadziejnie mąż jest podłamany, tak leczyła go dr Kwiatkowska.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. W moim przypadku trafna diagnoza i potem długoletnie prowadzenie.Rzeczowo i jasno tłumaczy pacjentowi chorobę i leczenie. Świetny kontakt z pacjentem.

Doskonały kontakt z pacjentem, drobiazgowe badanie. Miły i życzliwy człowiek.

Doskonały kontakt z pacjentem, drobiazgowe badanie. Miły i życzliwy człowiek.