lekarz Barbara Liberowicz-Moroz

Do doktor Liberowicz chodzimy całą rodziną. To dobry i kompetentny lekarz, o ogromnej wiedzy medycznej. Antybiotyk to ostateczność, wywiad wnikliwy. Pani Doktor potrafi właściwie dobrać leki. Jest w stałym kontakcie z pacjentem podczas terapii. Polecam.

Zanim trafiłem do tej Pani, miałem wrażenie, że leczą mnie „komputery” które przypisują te same lekarstwa na wszystko i rozkładają ręce jak problem wykracza poza ich „system”. Tą Panią cechuje bardzo indywidualne podejście, szerokie spojrzenie na problem pacjenta i skuteczność. Pisac mógłbym jeszcze wiele, jednak dla mnie to co najważniejsze to zdrowie moje i najbliższych które zawdzięczam właśnie tej Pani… :-)

Polecam Panią doktor, miła, słucha co do niej mówię, diagnozy zawsze trafione, leczenie również. Antybiotyk to ostateczność i całe szczęście, bo większość lekarzy przepisuje na wszystko.

Do doktor Liberowicz chodzę z dziećmi od wielu lat. To dobry i kompetentny lekarz o ogromnej wiedzy medycznej i holistycznym podejściu do pacjenta. Pani Doktor potrafi właściwie dobrać leki. Jest w stałym kontakcie z pacjentem podczas terapii. Polecam.

Jak najbardziej polecam panią Liberowicz. Jest dobrym, znającym się na rzeczy fachowcem. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, z uwagą wysłuchuje pacjenta , dopytuje o szczegóły i dopiero po szerokim wywiadzie stawia diagnozę. Nie ma problemu z dodzwonieniem się do pani doktor.

Co tu dużo mówić... jest to jedyny lekarz,któremu ufam w 100 %. Pani Liberowicz jest uprzejma, konkretna , zadaje bardzo wiele pytań, żeby jak najlepiej dobrać leczenie. Posiada szeroką wiedzę medyczną. Poświęca pacjentom dużo czasu i uwagi. Z czystym sumieniem mogę polecić tę lekarkę.

Miła i bardzo sympatyczna Pani Doktor. Ma super podejście do dzieci. Rzeczowa, konkretna, potrafi uspokoić pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić. Posiada szeroką wiedzę medyczną nie tylko w swoich dziedzinach.

Bardzo dobry, godny zaufania lekarz. Leczyłam się u Pani doktor w dzieciństwie, a obecnie moje dzieci są pod jej opieką. Ma świetne podejście do najmłodszych i dużo cierpliwości. Swoim racjonalnym podejściem potrafi uspokoić zmartwionych rodziców. Kontakt z Panią Doktor jest łatwy i bezproblemowy. Jeśli w danej chwili nie może odebrać telefonu, to zawsze oddzwania.

Tragedia, bardzo wredna i nieszanująca pacjenta Pani. Pierwszy raz spotkałem się z taka bezczelnością! Wolałem się wypisać na własna prośbę niż być kolejna ofiara tej niekompetentnej lekarki.