lekarz Barbara Liszka

Onkolog

Jestem pacjentka Pani Doktor Barbary Liszka. Pierwsza wizyta była dla mnie bardzo trudna a tymczasem Pani Doktor ujęła mnie serdecznością , empatią, ale też kompetencją oraz wnikliwą diagnostyką. Kolejne wizyty to potwierdziły. Dziękuję Pani Doktor

Pani L. jako lekarz nie wzbudza odpowiedniego zaufania. Sprawia wrażenie osoby kompletnie pozbawionej empatii, co w przypadku specjalizacji onkologicznej jest niezmiernie ważne. Siedząc z bliską mi osobą na korytarzu, miałem głowę opartą na jej ramieniu i trzymałem za rękę, ponieważ czekaliśmy na decyzje co dalej z chemioterapią. W tym czasie z gabinetu wyszła Pani L., krzycząc w moją stronę słowa, których nie zapomnę: „Proszę mi tutaj nie robić POPISÓWY”. Jej ton był cyniczny i opryskliwy. Tak się zwraca lekarz do rodziny pacjenta. Skandal. Zero otwartości na inne opcje leczenia poza ...

W tym czasie z gabinetu wyszła Pani L., krzycząc w moją stronę słowa, których nie zapomnę: „Proszę mi tutaj nie robić POPISÓWY”. Jej ton był cyniczny i opryskliwy. Tak się zwraca lekarz do rodziny pacjenta. Skandal. Zero otwartości na inne opcje leczenia poza chemią, leczenie zgodnie ze schematem jak w książce. A na koniec kartka z pozdrowieniem od Jezusa, że to „On jest zmartwychwstaniem i życiem”.
Pani L. bardzo podkreśla znaczenie Boga w leczeniu, wiara jest bardzo istotna, ale nie jest wyrocznią tutaj na ziemi.

Pani doktor nie wzbudza zaufania,humorzasta bez naturalnej w sobie radości, uśmiech wymuszony, trudna w kontakcie

Leczę się u Pani dr Barbary Liszki już ponad 3,5 roku. Może zacznę od tego, że to właśnie Pani doktor uratowała mi życie. Dr Liszka robi wszystko aby leczenie pacjenta było skuteczne i jej poświęcenie w leczeniu ludzi nie ma granic. Wiedza Pani doktor nie ogranicza się tylko do onkologii. Przy komplikacjach związanych z chemioterapią potrafi postawić trafną diagnozę i zawsze znajdzie odpowiednie leczenie aby nie przerywać zaczętego leczenia chemią. Życzę Pani doktor dalszych sukcesów w pracy zawodowej i oby pacjencji jak najdłużej mogli korzystać z Pani olbrzymiej wiedzy w leczeniu tak groźnych chorób jakie są choroby nowotworowe.

Bardzo miła i kompetentna, syn i synowa są zachwyceni podejściem do chorego. Bardzo Pani doktor DZIĘKUJĘ. matka. 13,14,15 luty 2019

Bardzo miła i kompetentna, syn i synowa są zachwyceni podejściem do chorego.
Bardzo Pani doktor DZIĘKUJĘ.
matka. 13,14,15 luty 2019

No cóż powiedzieć Pani Doktor ma olbrzymią wiedzę o nowotworach i ich leczeniu, ale trzeba pamiętać, że jest tylko człowiekiem tak jak każdy jej pacjent, każdy z nas. Może należy się zastanowić czy zachowanie Pani Doktor nie wynika z chorób swoich pacjentów, a czasem braku możliwości pomocy. Powinniśmy o tym pamiętać my pacjenci, którzy czasami oczekujemy cudów. Wieloletnia pacjentka z marzeniami

Jestem pacjentką Pani Doktor Liszka. Pani Doktor jest konkretnym i profesjonalnym lekarzem znającym się na swojej specjalizacji, ma ogromną wiedzę i jest bardzo wnikliwa. Polecam wszystkim!

Lekarz Barbara Liszka /Pani Doktor to przesada - na tytuł trzeba zapracować i trzeba się troszeczkę pouczyć/ Na szczęście już dawno nie jest ordynatorem oddziału chemioterapii w pięknie nazywającym się Szpitalu Jana Pawła II w Bielsku -Białej. Wredna ,opryskliwa ,przemądrzała lekarka prowincjonalna .Całą wiedzę na temat leczenia czerpie z Google i z ulotek ,które są przyczepione do leków.Zdecydowanie nie polecam .

Polecam Panią doktor. Niezwykle kompetentna i uprzejma osoba!

Polecam Panią doktor. Niezwykle kompetentna i uprzejma osoba!

To ciężka specjalizacja ale pani doktor chyba już się wypaliła. Jest arogancka i powoduje u pacjenta dodatkowy stres który tylko pogarsza sytuację. Bałam się jej o cokolwiek zapytać a okazanie słabości przy pani doktor nie wchodzi w grę.

To ciężka specjalizacja ale pani doktor chyba już się wypaliła.
Jest arogancka i powoduje u pacjenta dodatkowy stres który tylko