lekarz Barbara Łoś

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Kompetentna, cierpliwa, nigdy nie odmówi przyjęcia nawet jeśli musi zostać po godzinach w pracy Szkoda, że już nie pracuje w Lubinie.

Trafiłam do Pani Dr.niedawno zachęcona opiniami na forum i jestem ogromnie rozczarowana.Służbistka,sucho podchodzi do dzieci,przyjmuje dwóch pacjentów jednocześnie(np.na szczepieniach). Mam wrażenie,że niektórzy mylą jej kompetencje i zainteresowanie dzieckiem z jej ślamazarnością.Przyjmuje każdego pacjenta długo,bo jest wolna,ale z wizyty,która trwała 15 minut nic nie wynikało.Skierowanie Pani dr.owszem dała do lekarza w Lubmedzie,który przyjmuję...prywatnie.Po co mi to skierowanie?Za pieniądze można iść do lekarza jakiego się chce...osobiście nie polecam,nie ma już czasu na więcej pacjentów

Zanim postawi diagnozę i zaproponuje leczenie musi być 100% pewna. Przy byle przeziębieniu nie podaje od razu antybiotyków. Zawsze miła i uśmiechnięta. Szanuje pacjentów i zawsze stara się wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Pani dr Łoś obruszyła się, że ma za dużo pacjentów i będzie musiała zostać po godzinach! (ja wchodziłam z dzieckiem o 17:30 - ona przyjmowała do 18:00) Jak śmiałam przyjść z dzieckiem chorym na anginę dzisiaj, mogłam przyjść wczoraj!!!(wczoraj synek nie wykazywał objawów chorobowych), a jak już to najlepiej nie do niej bo dr (jej kolega) nie ma ludzi, a ona ma tak dużo!!!

Uważam że Pani doktor jest przede wszystkim kompetentna i zaangażowana w leczenie swoich małych pacjentów. Nie traktuje wszystkich jednakowo, ale podchodzi do dziecka indywidualnie. Nie stosuje antybiotykoterapii gdy nie jest ona wskazana. Nie ma też żadnego problemu ze skierowanie na badania, czy wizytę u specjalisty. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Z uprzejmością może i bywa różnie, ale z doświadczenia wiem że są różni rodzice i potrafią wyprowadzić nawet "świętego" z równowagi. Pamiętajmy że informację, które znajdziemy w internecie to nie diagnoza którą próbujem wmówić lekarzowi.

Nie polecam. Pani doktor podchodzi do pacjenta rutynowo. Skoro ktoś badany wcześniej miał wirusa, to wszyscy w poczekalni też mają. Poza tym przepisuje wyłącznie najdroższe leki, mimo iż występują tańsze zamienniki.

Lekarz kompetentny i wszechstronny. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

Lekarz kompetentny i wszechstronny. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

Rzadkość wśród lekarzy - słucha rodzica, zastanawia się nad diagnozą, nie leczy wszystkiego antybiotykami. Przy tym cierpliwa, taktowna, bardzo uprzejma i ciepła. Angażuje się w swoją pracę - widząc problem poświeca nawet prywatny czas, żeby go rozwiązać. WYJĄTKOWY LEKARZ i WSPANIAŁY CZŁOWIEK! Anna

Anna

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Dr B. Łoś to wspaniały lekarz z bardzo dobrym, serdecznym podejściem do dzieci. Udziela szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia dziecka. Udziela porad również telefonicznie. Polecam tego lekarza bardzo gorąco!

POLECAM WSZYSTKIM MAMUSIOM NIE ZNAM LEPSZEGO PEDIATRY Z TAK DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM JEŻELI CHODZI O WYKONYWANY ZAWÓD.BARDZO MIŁA SYMPATYCZNA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR.BARDZO POLECAM.