lekarz Barbara Łuszpińska-Umińska

Psychiatra

Poważne potraktowanie i właściwy przebieg leczenia. Leki pomogły zdecydowanie. W tej specjalności przy opiniach trzeba brać poprawkę na pacjentów piszących negatywnie. Ja zdecydowanie polecam.

OK. Nie mam uwag krytycznych, poza tym, że cena wizyty zdecydowanie zbyt wysoka. Myślę, że może pomóc, na tle innych lekarzy tej specjalności zdecydowanie wyróżnia się na plus.

Doskonały lekarz, wyleczyła bliską mi osobę z bardzo poważnego schorzenia. Zaden lekarz nie zrobił tyle i tak fachowo.Polecam!!!

Nie polecam. Bardzo się zawiodłam. Za takie pieniądze należy nam się kompetentna wizyta z tłumaczeniem co i dlaczego, a ewentualnie również co dalej naszą chorobą. Można by pisać więcej, ale nie widzę takiej potrzeby.

To nie pierwsy psychiatra u któtego jestem.Szablonowa w rozmowie, zaordynowane leki żle na mnie działają.Mimo że sympatyczna ro nie pytała mnie o najistotniejsze problemy.. justyna

To nie pierwsy psychiatra u któtego jestem.Szablonowa w rozmowie,
justyna

Może zbyt wiele oczekiwałam? Leczenie było takie sobie - ogólnie bez rewelacji. Problemy przy chorobach towarzyszących z pokrewnych dziedzin medycyny.

Sprawia wrażenie niezbyt pewnego fachowca.

Sprawia wrażenie niezbyt pewnego fachowca.

Zrobiła dla mnie więcej w ciągu kilku miesięcy niż wielu innych lekarzy Z poważaniem Ela z Brzegu