Barbara Majas-Ogórek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani doktor godna polecenia. Chodzę do niej od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Aktualnie prowadzi moją ciążę.

Dla mnie Pani Doktor to po prostu Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna, staranna, konkretna w wypowiedziach, ale jednocześnie ciepła w przekazie. Niestety nie jestem pacjentką, która pojawia się co jakiś czas na sprawdzenie, ale osobą, która ma teraz spore problemy ginekologiczne i dziękuję Bogu, że trafiłam na Panią Doktor, bo jest przygotowana zarówno od strony medycznej, jak i psychologicznej. Nie wiem też, czy w innym miejscu miałabym szansę na tak szybką pomoc, jaką otrzymałam tutaj, na tyle badań i zabieg operacyjny. Chociaż ciągle jeszcze daleka droga przede mną, to dzięki Pani Doktor pojawiło się światełko w tunelu, za co zawsze będę wdzięczna. I nawet jeśli mi się nie uda zajść naturalnie w ciążę, to wiem, że zrobiono wszystko, aby mi pomóc.

Rzetelna lekarka, duży plus za jasne wyjaśnienie wszystkich wątpliwości, czasem miewa humory, ale ogólna ocena dobra

Zdecydowanie odradzam wizyty u lek.med. B.Majas-Ogórek.,która nieprawdziwe diagnozy wymyśla chyba tylko po to aby werbować pacjentki na niekończące się badania kontrolne ,jest to przecież bardzo opłacalne i sposób na zyski w prywatnej spółdzieni lekarskiej.Doświadczyłyśmy tego razem z moją córką której wyssane z palca diagnozy wprawiły w niepotrzebny stres do momentupodważenia tych diagnoz przez wybitnego specjalistę ginekologa.Albo aparat USG który Nadaje się na złom albo brak odpowiedniej wiedzy pani Majas-Ogórek.

Pani doktor pomogla mi zdiagnozowac moj problem, z którym nie mogli poradzić sobie inni lekarze ;rzeczowo wytlumaczyła przyczyne choroby, dzieki niej mogę teraz normalnie żyć. Pani dr została polecona mi przez zadowoloną koleżankę. Jestem zdziwiona poniższą opinią, wątpię w jej prawdziwość. Dziękuje Pani Doktor B.K.

Pani doktor źle rozpoznała chorobę. Stwierdziła torbiel którą chciała przekuć, na szczęście zasięgnęłam opinii innego lekarza który stwierdził potworniaka. Maiłam poważną operację która się udała. Pani ogórek stanowczo i zdecydowanie nie polecam

Pani dr. nieprawidłowo przeprowadziła mi badanie w efekcie czego znalazlam się w szpitalu. Zdecydowanie nie polacam. Mam przez nia jeszcze wieksze problemy niż miałam. Zachowała się niekompetentnie!!!!!!!!! Nie polecam...skutek wizyty u niej odczuwam do dziś i jeszcze będę jakiś czas.

Super lekarz, właściwa osoba na właściwym miejscu, polecam

Super lekarz, właściwa osoba na właściwym miejscu, polecam

Jestem zadowolona ze współpracy z panią doktor. Rzeczowa, kompetentna. Polecam;)

pani doktor na pozór miła ale to tyle jesli chodzi o zalety. zbagatelizowała moj problem z ktorym do niej przyszłam.a ma to na tyle znaczenie poniewaz jestem w ciazy i od dobrej djagnozy zalezec bedzie czy porod bedzie przez cesarkie ciecie czy naturalny. niepolecam zero kompetencji,nawet usg ciazy nie potrafi zrobic.