lek. dent. Barbara Majewska

Podoba mi się nastawienie pani doktor: leczymy ile się da, na kanałowe przyjdzie jeszcze czas. ...I mimo że przyjmuje prywatnie, nie ma wygórowanych cen. Naprawdę godna polecenia 😀

...I mimo że przyjmuje prywatnie, nie ma wygórowanych cen.

Naprawdę godna polecenia 😀

Super Pani stomatolog, szkoda tylko, że w szczególej potrzebie trzeba swoje odczekać !

Pani Barbara Majewska Leczy moje zeby od paru lat.Mieszkam na stale w Anglii i za kazdym razem,kiedy przyjezdzam na wakacje do Polski umawiamy sie na wiecej niz jedna wizyte.Nie jest to proste,bowiem wiedza, profesjonalizm ,wysoka kultura osobista ,podejscie do pacjenta oraz cennik za uslugi sprawiaja ,ze trzeba czekac w kolejce do Pani Majewskiej nawet i kilka tygodni.Goraco polecam!

Od wielu lat Pani Doktor leczy moją całą rodzinę i znajomych. Jest doskonała w tym zawodzie widać że robi to, co lubi,kompetencja w każdym calu,a do tego jest cudownym człowiekiem.Pozdrawiamy i polecamy. RUMIA

Od wielu lat Pani Doktor leczy moją całą rodzinę i znajomych.
RUMIA

Wspaniała Pani doktor,w pełni profesjonalna,miła,skromna nie zalicza się do osób, która traktuje swojego pacjenta wyłącznie w kategorii pieniądza,nie wielu jest takich "perełek" na rynku stomatologicznym,polecam każdemu Pani doktor,a innym stomatologom podobnej postawy. Pozdrawiam Mirek z Bolszewa

podobnej postawy.

Pozdrawiam
Mirek z Bolszewa

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Reda"?

Multi Dent
Spokojna 26A/5