lekarz Barbara Melaniuklekarz Barbara Melaniuk - zdjęcie profilowe

Wykonywane badania:
- cytologia
- konsultacje ginekologiczne
- konsultacje endokrynologiczne

Witam, Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie, więc ciężko mi znaleźć porównanie lub stwierdzić czy była delikatna czy nie. Nie wiem o co chodzi z komentarzami odnośnie tego, że jest nie miła, bo tego problemu nie zauważyłam. Oczywiście nie uśmiechała się cały czas, ale ...

Witam,
Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie, więc ciężko mi znaleźć porównanie lub stwierdzić czy była delikatna czy nie. Nie wiem o co chodzi z komentarzami odnośnie tego, że jest nie miła, bo tego problemu nie zauważyłam. Oczywiście nie uśmiechała się cały czas, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto by miał uśmiech 24/h kiedy pracuje każdego dnia po tyle godzin czy to prywatnie czy w szpitalach, a do tego jego praca polega na oglądaniu cały czas "tego i owego"? Kiedy powiedziałam, że się trochę wstydzę pocieszyła mnie, że nie ma czego i to nic strasznego. W kwestii nastawienia daję jej raczej plus a nie minus. Samo badanie plus cytologia nie powiem żeby należały do super przyjemnych, ale spodziewałam się czegoś gorszego. Pytała czy w którymś miejscu czuję ból i faktycznie kilka razy odczułam dyskomfort przy naciskach, ale przecież musiała to jakoś zbadać - na odległość się nie da ;-) Ogólnie odniosłam pozytywne wrażenie po swoim "pierwszym razie" i nie zniechęciła mnie w żaden sposób. Ze swojej strony polecam!

Byłam pacjentką pani doktor przez wiele lat. Trzeba przyznać, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ginekologii i endokrynologii - pod względem medycznym nie mam jej nic do zarzucenia. Rzetelnie wykonany wywiad oraz badania, trafione leczenie. Większość kobiet jednak od ginekologa oczekuje także uprzejmości, ...

Byłam pacjentką pani doktor przez wiele lat.
Trzeba przyznać, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ginekologii i endokrynologii - pod względem medycznym nie mam jej nic do zarzucenia. Rzetelnie wykonany wywiad oraz badania, trafione leczenie. Większość kobiet jednak od ginekologa oczekuje także uprzejmości, zaangażowania i delikatności w dosyć intymnych i krępujących bądź co bądź sytuacjach. I tu niestety zawiodłam się w sposób dosyć przykry. Jeśli komuś nie przeszkadza opryskliwość, niedelikatność i zniecierpliwienie u lekarza, na pewno będzie zadowolony. Mnie niestety w końcu to zniechęciło.

Jest lekarzem z duzym doświadczeniem, kompetentnym, posiadającym dużą wiedzę tę najnowszą z zakresu ginekologii. Co mi z tego gdy lekarz jest tylko uprzejmy dużo mówi a nic z tego nie wynika. Chciałabym aby był skuteczny i przewidujący. Takim lekarzem jest Pani Doktor. Długoletnia pacjentka.

Długoletnia pacjentka.

Jest lekarzem o dużej odpowiedzialności za pacjenta. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjętem. Takiemu lekarzowi można ufać.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Piaseczno"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana