dr Barbara Mroczkowska

Niesamowicie miło, kompetentnie i przyjemnie, zupełnie nie jak u dentysty. Polecam z czystym sercem !

Najcudowniejsza Pani doktor u jakiej kiedykolwiek byłam! Mega sympatyczna, uprzejma, kompetentna no i oczywiście świetnie wykonuje swoją pracę. Można z nią porozmawiać na każdy temat, na luzie i z uśmiechem. Zero stresu czy nerwów, nawet mój chłopak, który panicznie boi się dentystów chodzi do niej z przyjemnością i bez strachu. Nigdy nie zmienię stomatologa i polecam każdemu!!!

W mojej rodzinie Pani doktor dba o uzębienie i nikt nie zamierza szukać innego gabinetu , dzieci są bardzo zadowolone-bezstresowo po prostu SUPER.

polecam jak najbardziej, fachowo i konkretnie i dziwię się osobie która napisał ten nieprzychylny komentarz gdyż jeśli leczy się zęby u kilku stomatologów to nie ma co się dziwić że każdy robi tak żeby przyciągnąć jak najwięcej pacjentów do siebie obrażając przy tym pracę innego stomatologa mimo że tak się nie powinno robić, ja jestem zadowolona z leczenia mojego uzębienia i nikt na siłę mnie nie zmusza chodzić do tej pani, tylko pasuje mi to że jest miła, w trakcie leczenia pyta czy wszystko dobrze, i nie sadze żeby tak dużo brała za wizytę

Może tania ale nie mająca pojęcia o tym co robi zęby po jej leczeniu kanałowym zęby są do powtórnego i to pod mikroskopem naciągara która nic nie umie za dużo mówi a za mało wie. Na leczeniu się nie znam , ale pieniądze umiem liczyć ile mnie kosztowały poprawki w inny gabinecie. Osobiście nie polecam i odradzam po tym co usłyszałem od lekarza który mi poprawiał po tej pani.

witam ja również polecam panią doktor. Przede wszystkim szybko, konkretnie i jak na warunki siemiatyckie dosyć tanio.

Bardzo polecam jako stomatologa :) Wszystko konkretnie i bez zarzutów

Bardzo polecam jako stomatologa :) Wszystko konkretnie i bez zarzutów