dr n. med. Barbara Muszyńska

3,9
3,9

Polecam Pania doktor Barbarę Muszyńską. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest miła, uprzejma i zna się na swojej pracy jak mało kto,

Pani doktor przyjmuje teraz w nowo wybudowanym gabinecie przy ulicy Dworskiej, na przeciwko Szpitala nr 3 w Sosnowcu. Wszystkim bardzo polecam. Gabinet jest bardzo nowoczesny, a opieka pani doktor bez zarzutu. Polecam K.

Dla mnie pani doktor jest najlepsza dzieki niej spełniło sie nasze morzenie, po 10 letnich staraniach o dziecko poszłam do niej za namową koleżanki już bez nadziej na co kolwiek i teraz jestem MAMĄ 10 miesięcznej córeczki.

Ja ciągle błąkałam się po klinikach leczenia niepłodności i po innych lekarzach gdzie byłam traktowana jakbym się narzucała, z polecenia koleżanek trafiłam do pani doktor i - o dziwo - pierwszy raz mam nadzieję na dzidziusia! Pani doktor sprawiła że jestem ... po prostu jakoś tak pięknie spokojna, jakbym wewnętrznie czuła że jestem w dobrych rękach, i bardzo jej za to dziękuje :)) Na pewno coś w tym jest ;)

Bardzo dobry specjalista, mily, uprzejma osoba. Zna sie na tym, co robi, dobrze dobiera leki. Potrafi sluchac, jest delikatna i potrafi rozluznic pacjentke. Polecam i paniom dojrzalym, i nastolatkom.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sosnowiec"?

Michał Wyciągłowski

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102

Agnieszka Potępa

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
42-500 Będzin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
Miejski Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnienia od Alkoholu
3 Maja 33
41-200 Sosnowiec

Katarzyna Zawadzka

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice
SANTE
41-219 Sosnowiec
aleja Aleja Niepodległości 186/22
Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice
Centrum Medyczne "HIPOKRATES" Sp. z o. o.
gen. de Gaulle'a 49
Zięba Clinic