dr n. med. Barbara Muszyńska

3,9
3,9

Czy ktos wie gdzie jeszcze poza gabinetem na Lenartowicza przyjmuje pani Muszynska?

Uwazam ze pani doctor nie ma na tyle doswiadczenia zeby leczyc zaburzenia hormonalne i nieplodnosc. Nie polecam pani doktor pacjetka ktore maja podobne problemy.

Pani doktor bardzo sympatyczna.kompetentna,polecam jak najbardziej,gdyz nie spotkalam sie z tak pzremilym lekarzem:)

Odnosząc się do poprzedniej opinii, chcę zwrócić uwagę, że Pani doktor jest ginekologiem-położnikiem a nie ginekologiem-endokrynolgiem, dlatego opinie, ze nie jest skuteczna w przypadku leczenia zaburzeń hormonalnych nie jest tu na miejscu. Osobiście sama mam zaburzenia hormonalne i leczyłam je u innego specjalisty, a gdy udało się to uregulować i zajść w ciąże zmieniłam lekarza na Panią doktor i jestem mega zadowolona. Sprzęt super, opieka również. Podejście indywidualne i zawsze bez problemu można się do niej zwrócić. POLECAM WSZYSTKIM CIĘŻARNYM!!!!!!!! a z zaburzeniami hormonalnymi polecam iść do specjalisty od hormonów !!!!!!!!!!!!!!

Szanowni Państwo, Do Pani Doktor chodzę cyklicznie od paru lat. Osobiście jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor do pacjentów, a przynajmniej do mnie. Mam na myśli: przeprowadzany wywiad, badania, uprzejmość, opiekę i zaangażowanie. Wszystkie dolegliwości jakie pojawiały się w tym czasie wyleczyłyśmy w sposób ...

Szanowni Państwo,
Do Pani Doktor chodzę cyklicznie od paru lat. Osobiście jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor do pacjentów, a przynajmniej do mnie. Mam na myśli: przeprowadzany wywiad, badania, uprzejmość, opiekę i zaangażowanie. Wszystkie dolegliwości jakie pojawiały się w tym czasie wyleczyłyśmy w sposób odpowiedni i w miarę możliwości - szybki. Osobiście polecam! (wizyty prywatne - wg cennika)
Z wyrazami szacunku,
S.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sosnowiec"?

Michał Wyciągłowski

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102

Agnieszka Potępa

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
42-500 Będzin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
Miejski Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnienia od Alkoholu
3 Maja 33
41-200 Sosnowiec

Katarzyna Zawadzka

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice
SANTE
41-219 Sosnowiec
aleja Aleja Niepodległości 186/22
Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice
Centrum Medyczne "HIPOKRATES" Sp. z o. o.
gen. de Gaulle'a 49
Zięba Clinic