dr n. med. Barbara Niedzielska-Stanek

Kardiolog dziecięcy

2,4
2,4
2,6

Bardzo złe wrażenie mamy po wizycie u Pani doktor. Zostałam zaatakowana od drzwi, za to, że w ogóle przyszłam ( a na wizytę czekałam pół roku)! Straszne przeżycie, nie polecam nikomu - zwłaszcza, że chodzi o małe dzieci!

Jestem zdziwiona opiniami tutaj o Pani doktor, gdyż my jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pełna empatii, sympatyczna kobieta, ktora dokładnie wyjaśniła nam stan córki i dalsze postępowanie.

Okropny lekarz okropne podejście do dziecka ta lekarka jest bufonem i nie powinna się zajmować leczeniem dziecka. Ta niby znawczyni medycyny powinna zostać weterynarzem i leczyć barany bo barany tylko beczą. Nie polecam u niej wizyt z dziećmi bo dzieci przy jej podejściu jeszcze gorzej się stresują. To była moja pierwsza i ostatnia wizyty z dzieckiem u tej chamskiej ordynarnej doktorki. Bo są naprawdę fajni lekarze którzy maja super podejście do dziecka i są wstanie zrozumieć płacz dziecka.

Okropny lekarz. Zerowe a nawet minusowe podejście do dziecka. Opryskliwa, zadufana. Jak ktoś taki może być lekarzem i to jeszcze dziecięcym.

Kompletne rozczarowanie. Zastanawiamy się z żoną jak ktoś z takim podejściem do dzieci może zajmować się najmniejszymi pacjentami. Krzyczała na matkę w obecności dziecka, bo to płakało (boi się lekarzy), cynicznie dodając by wróciła jak "dziecko będzie już normalnie się zachowywało". Jako fachowiec być może dobra i ma dużą wiedzę, ale jako człowiek...

Okropna baba! Tragedia i masakra!! Nie polecam nikomu! Nie miła bez podejścia do dzieci!! Nie powinna być lekarzem!

Początki nie były łatwe, ale teraz uważam, ze jest to najwspanialszy lekarz jakiego spotkaliśmy (a było ich bardzo dużo). Zawsze na pierwszym miejscu jest dla niej dobro pacjenta. Prowadzi naszego syna już ponad 5 lat i nigdy w życiu nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Nigdy nie odeszła od łóżka dziecka do póki nie wyjaśniła nieprawidłowosći. badania były zawsze na już. Polecam gorąco Panią dr Stanek

Polecam gorąco Panią dr Stanek

Panią doktor Stanek poznałem w momencie gdy znalazlem sie na oddziale kardiologi w CZMP w Lodzi.Moj syn trafil tam z powodu zlozonej wady serca.Faktycznie pierwsze wrazenie bylo nie najlepsze.Pomyslalem co to za okropna kobieta.Ale kolejne wizyty kontolne na oddziale sprawily,ze zaczolem sie przekonywac do pani doktor.Pani doktor ma trudny charakter,ale najwazniejsze jet to ,ze skutecznie pomaga swoim pacjentom.To ze do mojej osoby jest nie mila czy oschla,to jet najmniej wazne.Wazny jet moj syn i jego zdrowie.Nigdy nie czekalismy zbyd dlugo na różne zabiegi a co wazniejsze na operacje ktora byla nie unikniona.Gdy juz moj maly byl po operacji,to pani doktor byla jedynym lekarzem,ktory przychodzil do swoich pacjetow,zeby dowiedziec sie jak sie czuja z
oddzialu kardiologi na oddzial kardiochirurgi.Ciesze sie ze trafilem na ta pania

Byłam z rocznym dzieckiem pierwszy raz. Czas oczekiwania na wejście do gabinetu to w moim przypadku ok. 90 minut, bo wszyscy umówieni są na tą samą godzinę. Po tym czasie dziecko było już bardzo zmęczone i rozdrażnione. Pani doktor zachowała się identycznie jak w poprzednich opisach, czyli nieuprzejmie i niedelikatnie odnosiła się do mnie i do dziecka co potęgowało strach i płacz. Nie wykonała usg ze względu na złe zachowanie i to, że nie potrafię go uspokoić. Przeżyłam to strasznie, dziecko wykończone, straciłam mnóstwo czasu i wszystko na nic...

Niestety pani doktor nie ma zupełnie podejścia do dzieci. Odnosi się bardzo nieprzyjaźnie zarówno do dziecka jak i rodziców. Mieliśmy "przyjemność" być u tej pani na wizycie refundowanej z naszym dzieckiem i nic z niej nie wynieśliśmy. Pani doktor nie chce informować o stanie zdrowia małego pacjenta a także o rokowaniach na przyszłość. Podczas badania jest niedelikatna, odburkuje lub wręcz krzyczy jak jest o coś pytana. Dziecko miało być dokładnie przebadane a pani nie zrobiła przepływów,bo stwierdziła, że dziecko jest niespokojne i nie wykona tego badania. A to przecież przez ta panią dziecko było płaczliwe i zestresowane. Ta wizyta to koszmar. Zdecydowanie odradzam!