dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Pani myśli, że jest Cezarem. Nie miała 10 minut na obejrzenie 3 letniego dziecka. Pani doktor teraz je śniadanie i idzie do domu - taką informację przekazała pani z recepcji- nikt nie czekał w kolejce! Zarobek 100 PLN dla prywatnej przychodni na Rakowicza nie był ważny, jak również przysięga Hipokratesa nie ma znaczenia w przypadku p[odejścia tego "perfekcyjnego" lekarza. Opinie zamieszczane na portalach dla średniej 5 to raczej sami sobie wystawiają. Podejście z jakim się spotkałem przypomina epokę kamienia łupanego. Proponuję wizyty u lekarzy, którzy posiadają telefony komórkowe i są gotowi przyjechać do domu w celu zdiagnozowania objawów u małego pacjenta.

Pomimo dwóch prób zbadania 3 letniego chłopczyka operacja spaliła na panewce, pani lekarz nie miała czasu. Podziękowanie dla Pani z rejestracji za podjęcie dwóch prób. Ani pieniądze z wizyty prywatnej, ani przysięga Hipokratesa nie miały znaczenia. A za miesiąc czy dwa to zbyt długa perspektywa czasowa przy alergiach skórnych. Nie rozumiem jak może funkcjonować w taki sposób prywatny biznes - Rakowicza.

To nie tylko lekarz, ale i świetny psycholog. Tłumaczy wszystko cierpliwie, dobiera trafnie terapię. Nie mogli mi pomóc inni dermatolodzy w mieście, ona uporała się z problemem w parę tygodni. Zdecydowanie polecam!

Doktor Nowak najbardziej kompetentny lekarz jakiego w życiu spotkałam. Polecam bardzo.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentnę i komunikatywną.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentnę i komunikatywną.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4