lekarz Barbara Nowak-Pieczka

Neurolog

3,6
3,6
3,4

Po dwóch wizytach u Pani doktor muszę stwierdzić ze jest Specjalistą godnym polecenia. Poświęca dużo czasu na badanie, wywiad bardzo szczegółowy, proponuje leczenie a nie narzuca! Ktoś wcześniej pisał że na dzień dobry zachowała się nieuprzejmie, ja odniosłem to samo wrażenie ale sam się o to prosiłem gdyż dzwoniąc aby się umówić na wizytę zacząłem opowieść o swoim schorzeniu co zdenerwowało Panią doktor. Pani miała racje bo przecież nie leczymy swoich dolegliwości na zasadzie infolinii.

Jest bardzo niekompetentnym lekarzem. Wyprosiła mnie z gabinetu gdy poprosiłam o skierowanie na badania, gdyż leki które zażywam nie przynoszą efektu. Nie jest osobą godną polecenia.

Świetny neurolog. Zdiagnozowała mnie po 20 latach prywatnego leczenia u wielu lekarzy innych dziedzin. Okazało się, że wszelkie problemy zdrowotne mają podłoże neurologiczne. Jest to lekarz, który BADA. Porównując do innych neurologów przyjmujących w tym samym czasie na 1 pacjenta Pani Pieczki przypada kilku pacjentów innego lekarza. Jak więc można zdiagnozować w ten sposób? Z mojego punktu widzenia Pani doktor jest specjalistką w swojej dziedzinie i jest dobrym człowiekiem. Dodatkowo neurochirurg był pod wrażeniem, że ta Pani mnie zdiagnozowała bo symptomy były niewielkie. Zdecydowanie polecam!

Miła,uprzejma,dobry skuteczny i kompetentny fachowiec. Co do ceny tyle miałem i tyle dałem, zrozumiała z uśmiechem pożegnała.Polecam z całego serca.

Niestety nie potrafię ocenic kompetencji pani doktor,poniewaz juz na "dzień dobry" zachowała sie niegrzecznie i nieprofesjonalnie .Musiałam zrezygnować z wizyty i prosić lekarza rodzinnego o kolejne skierowanie do neurologa.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bielsko-Biała"?

Bohaterów Warszawy 9 lok. 1

wojewódzki

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
Cieszyn
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
Dział Pomocy Doraźnej