Barbara Olejnik-Zuziak

Neurolog

Bardzo kompetentna Pani doktor odrazu zauważyła że syn ma cechy autystyczne. Super wytłumaczyła na czym polegają i odrazu widziała że coś jest nie tak z synem. Polecam bardzo

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. U starszego syna zostala wykryta padaczka. Po pol roku po padaczce ani sladu, choc leczenie musimy kontynuowac jeszcze przez jakis czas. A u mlodszej corki prostymi cwiczeniami poprawilismy napiecie miesni, dzieki czemu zaczela pieknie raczkowac, a kilka miesiecy pozniej biegala juz na wlasnych nozkach. polecam z calego serca

Absolutnie nie polecam. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek problemy neurologiczne ze swoim dzieckiem to lepiej niech odrazu poszuka dobrego specjalisty a nie marnuje czasu i pieniędzy u Pani Doktor

Polecam bo porównując jak zostałam przyjęta w innej poradni to niebo a ziemia. Jestem bardzo zadowolona.