lekarz Barbara Oleszkiewicz

Wspaniała osoba, bardzo mila i uprzejma. Wszystko wyjaśni. Podczas zabiegu gdy czujesz ból zawsze da dodatkowe znieczulenie.

bardzo fachowa, mila uprzejma, poswiecajaca bardzo duzo uwago pacjetowi, szczegolnie temu choremu na raka, bardzo chetna do pomocy, potrafiaca wyluszczyc wszystko co dotyczy pacjeta, niczego nie ukrywa i nie przemilcza.

Niesamowita osoba, ciepła, sympatyczna, brakuje słów żeby opisać Panią Basię i podziękować. Polecam każdemu.

Bardzo kompetentna, miła, sympatyczna. Poświęcono mi dużo uwagi i wystarczającą ilość czasu. Pani doktor wykazuje dużą wrażliwość na oznaki bólu u pacjenta. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

MEDIX I