lekarz Barbara Opala-Mazur

Sympatyczna, dokładna, nie spieszy się, wnikliwie wypytuje o objawy, odpowiada rzeczowo na wszelkie pytania. Widać, że to lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, przy tym wyjątkowo uprzejma i kulturalna osoba.

Ja jestem zachwycona podejściem Dr do pacjenta, kulturą osobistą, wiedzą medyczną i szczerą chęcią pomocy. Oby więcej takich lekarzy!

Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Zawsze sympatyczna, bardzo profesjonalna. Interesuje się pacjentem, nie traktuje człowieka jak ,,jednostkę chorobową". Najbardziej rozbawiła mnie opinia,że Pani Doktor ,,niby zna się lepiej" :D Po co idziesz do lekarza skoro sam/sama jesteś specjalistą i masz gotową diagnozę? :D

Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Ma bardzo rozległą wiedzę medyczną. Wcześniej leczyłam się u innych specjalistów, ale dopiero ona postawiła trafna diagnozę i ustawiła mi właściwe leki. Poza tym jest sympatyczna i ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Uważam, że jest godna zaufania i zdecydowanie ja polecam!!!

Pani Doktor wiedzę ma, jednak nie potrafi tego przełożyć na praktykę. Obraża pacjentów. Liczy się dla niej tylko kasa. Skierowań nie wydaje lub robi to bardzo niechętnie. Nie polecam.

polecam, pełen profesjonalizm, pani doktor zawsze mila i uprzejma, nigdy nie odmowi pomocy

Lekarz zdecydowanie nieodpowiedzialny. Będąc u niej sugerowałam rodzaj badania, a ona powiedziała, że na zawołanie to nie ma - pomimo moich usilnych próśb. Zna się lepiej i z nią nie ma dyskusji. Tymczasem inny lekarz oprócz tego, że zlecił mi te badania- nie musiałam prosić to jeszcze dokładnie polecił co należy robić w profilaktyce dolegliwości, której właściwie się domyślałam.

pani doktor zawsze była i jest osobą bardzo oddaną pacjentowi, ma w sobie bardzo dużo ciepła i życzliwości dla innych ludzi (pacjentów i nie tylko).