Barbara Papiernik-Podolska

Lekarz rodzinny

Polecam! Bardzo konkretna lekarka. Bada, tłumaczy, wysyła na badania jeśli coś ją niepokoi. Mam nadzieję, że pozostanie aktywna zawodowo do osiągnięcia pelnoletności przez moje dzieci :)

Pani doktor to pełnia gra pozorów .Potrafi pacjenta zdiagnozowac przez ścianę po 2 godzinnym oczekiwaniu na wejście do gabinetu.Celowo pacjenta wprowadza w błąd a po udowodnieniu jej że mówi nieprawdę nie stać ja na proste słowo"przeprasza".

Bardzo dobra i fachowa pediatra. Gorąco polecam!

Bardzo dobra i fachowa pediatra. Gorąco polecam!

świetny lekarz, nie wyobrażam sobie wizyty u kogoś innego

świetny lekarz, nie wyobrażam sobie wizyty u kogoś innego

Pani doktor stara się sprawiać wrażenie osoby niezwykle kompetentnej i wyksztaconej - im więcej fachowego słownictwa w wypowiedzi (z czego prawie wszystko mozna powiedzieć prościej) tym, wg niej, lepsze sprawi wrażenie. Niestety - słowotok nie wystarcza do postawienia właściwej diagnozy. Opiekuje się moimi dziećmi od urodzenia, ale zawsze czuję się u niej jak petent. Moje dzieci są poważnie, przewlekle chore - hemofilia, wady serca, Hashimoto i jeszcze parę innych. Żadnej z tych chorób nie zdiagnozowała Pani doktor. Odmówiła córce skierowania na badania hormownów tarczycy, bo wg niej nie było wskazań. Wg mnie były - po płatnym badaniu okazało się, że niedoczynnośc tarczycy jest już bardzo zaawansowana. Gdyby nie moja dociekliwość i internet, to pewnie do dziś nie wiedziałabym, jak się dziećmi zajmować i gdzie szukać pomocy. Niestety, mam wrażenie, że Pani doktor zajmuje się tylko pacjentami prywatnymi - oni zawsze wchodzę bez kolejki (!!!) w publicznej przychodni, reszta chorych dzieci czeka. Swego czasu czekałam godzinę w poczekalni, gdy zdawała swoim znajomym w gabinecie relację z wakacji w Egipcie. Porażka i żenada.

Pani doktor najlepsza z najlepszych - jak trzeba to się nie cacka nawet z rodzicami i nie owija w bawełnę. Nie robi z igły widły ale też nie bagatelizuje. Zdecydowanie polecam.

lekarz z powołania, pomaga nam w każdej sytuacji, bardzo miła, zawsze się jest mile widzianym, jak dotąd wszystkie jej diagnozy sprawdziły sie w 100%. Szanujmy Panią doktor bo w dzisiejszych czasach trudno o dobrego specjalistę, a przy tym tak ludzkiego i chętnego do pomocy.

jako lekarz zespolu do spraw orzekania o niepelnosprawnosci potrafi "cudownie uzdrowic" dziecko...niedbale przejrzana dokumentacja medyczna, sprawia wrazenie jakby ktos ja zmuszal do wykonywanego swojego zawodu. Takie sa moje odczucia ale prywatnie pewnie jest inaczej??

Jako Przewodnicząca Składu Orzekającego najpierw uznaje dziecko niepełnosprawnym od urodzenia a po roku w ciągu pięciu minut stwierdza że jest pełnosprawne nie zasięgając opinii specjalisty Kardiologa który leczy dziecko od urodzenia stwierdzając nieuleczalną chorobę serca (Zwężenie zastawkowe aorty)do końca życia.Moim zdaniem jest to brak profesjonalizmu posługując się tylko dz.ust.

Dobry lekarz , godny polecenia. Wcześniej chodziałam do innego lekarza z córką później się przeniosłam i jestem zadowolona. Pani doktor uprzejma, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy