Barbara Piechnik

Neurolog

Stanowcze nie! Pomijam podejście Pani doktor do pacjenta, choć wartało by ono dłuższej krytyki. Chciałbym się dowiedzieć jak można na zapalenie korzeni (dyskopatia) przepisać laseroterapie na nogę? Same minusy w moich oczach.

Ja leczę się u tej Pani już dwa lata,prywatnie nie byłam nigdy,zawsze na Kase Chorych i złego słowa na nią nie powiem-zawsze jest miła,uśmiechnięta,wszystko tłumaczy,polecam ją każdemu.

Jak dla mnie to pani doktor sama potrzebuje lekarza, najlepiej psychiatry. Jest bezczelna, bardzo nieprzyjemna. Spotkałam się na pierwszej i jedynej wizycie z wyzywaniem więc jak dla mnie to sygnał że jest bardzo nieprofesjonalna i nie polecam jej nikomu.

Po kilku wizytach jestem zdrowy i pełny optymizmu. Wizyty u przesympatycznej Pani doktor były przyjemnością dolegliwości ustąpiły.