lekarz Barbara Piergies

Pediatra, Pulmonolog

Miła , sympatyczna i kompetentna Pani Doktor , z doskonałym podejściem do dzieci. Moja córka ( obecnie 7 lat ) od zawsze miała ogromny dystans do lekarzy - na widok białego fartucha uciekała gdzie popadnie i nie można jej było w żaden sposób zmusić do żadnego badania. Ok. 4 lata temu trafiliśmy pod opiekę Pani dr Piergies i sytuacja zmieniła się diametralnie. Nasza córeczka bez żadnego oporu idzie na wizytę lekarską i bez problemu pozwala się badać i szczepić, czasem sama pyta kiedy znów pójdziemy do pani Doktor. Teraz wiemy, że nie zamieniłybyśmy Pani Doktor na żadnego innego lekarza.
Serdecznie polecam !

Nie polecam. Lekarka jedno mowi a czyni inaczej. Jest nie szczera.

Nie polecam. Lekarka jedno mowi a czyni inaczej. Jest nie szczera.

Pani dr jet rewelacyjna!!!!! Mimo ogromnych kolejek, zawsze ma czas dla każdego małego pacjenta. Nie spotkałam się jeszcze z tak profesjonalnym podejściem u żadnego lekarza! Ma świetne podejście do dzieci i na pewno jest lekarzem z powołania! Mimo tego, że przyjmuje nas w przychodni to czuje się jakbym była na prywatnej wizycie!

Dr Piergies to najlepszy pediatra jakiego do tej pory spotkałam. Na codzień nie korzystam z państwowej opieki medycznej i jedynie moje dzieci z niej korzystaja a to ze względu na Pani doktor. Jest rewelacyjna, miła, dobra, z fachowym podejściem, dla dzieci bardzo dobra, dzieci ją uwielbiają. Zawsze chętna wysłuchać wszystkich problemów, służy radą i pomocą. Nie odstraszą od niej nawet kolejki w rejstracji. Czasami zeby się do pani doktor dostać trzeba odstać swoje przed zamkniętym ośrodkiem zdrowia bladym świtem.

Jest to naprawdę świetna lekarka.Każdemu Serdecznie Polecam.

Jest to naprawdę świetna lekarka.Każdemu Serdecznie Polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków