Barbara Płoszczyńska

1,5
1,6
1,5
1,3

Patrząc na poprzednie opinie wcale się nie dziwię jak dla mnie jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo jak dla tej lekarki .. Choć lekarzem trudno ją nazwać Jest nie sympatyczna i traktuje pacjenta jak osobę upośledzona która uwierzy w każde jej słowo Każdy który do niej przyjdzie jest nagle cudownie uzdrowiony Nie patrzy ona na wyniki które przyniesie pacjent uznaje ona bowiem odrazu po swoim wcześniejszym wywiadzie odnośnie tego co robisz ile masz lat że to wszystko spowodowane jest tylko stresem i leczenie nie jest absolutnie potrzebne Nikomu nie polecam ...

Choć lekarzem trudno ją nazwać
Każdy który do niej przyjdzie jest nagle cudownie uzdrowiony
Nikomu nie polecam wychodząc z gabinetu się poplakłam przez to w jak lekceważacy sposób zostałam potraktowana przez lekarza który powinien kierować się wynikami badań i leczyć pacjenta !
A nie na siłę go uzdrawiac zostawiając z problemem

Jak ty mozesz miec Barbara ty agreskorko Jedna Kazala mi dac pieniadze albo wyjazd za brame Mam 56 lat a nie moge sie denerwowac a ta typiara na mnie krzyknela to uciekalem gdzei pierun rosnie Jasny gwint az sie boje przechodzic obok tego miejsca Ty grzesznico nie olewaj pacjenotow i nie krzycz na nich Nie polecam!!! PS IDz do kosciola bezboznico

Lekarz, który podczas wizyt prywatnych jest miła ale na NFZ już nie. Leczyła mnie na nie tą chorobę co trzeba ponad 4 lata dużymi dawkami hormonów. Nie polecam nikomu.

jakby bylo zero to bym tej Pani przyznała .Ta pani nie powinna miec kontaktu z ludzmi to raz , a dwa interesuje sie zyciem prywatnie pacjentow , nie wazne choroba wazne gdzie pracujesz, co robisz etc. Mistrzostwem swiata bo tak to mozna okreslic bylo jak pani doktor oznajmila,ze musi na chwile wyjsc , zostałam sama w gabinecie, wrocila po 30 minutach wolajac innego pacjenta, zupelnie o mnie zapomniala.. z tego co inni pacjenci relacjonowali ktorzy czekali na swoja kolej poszla se na obiad.. zero kompetencji, szacunku do pacjenta , czlowieka... DNO !!

Ta Pani doktor wiecej ma do powiedzienia w sferze prywatnej pacjenta niz w sferze leczenia. czwarta wizyta dalej niewiem co mi jest , ta kobieta powiedziala mi ze na usg mnam guzy na komputerze moze ich jhuz nie bedzie. od pol roku wykryto mi guzy na nadnerczach i nikt sie za bardzo tym nie interesuje. CHamstwo i ujma.rozpoznanie oznaczone d35 czyli nowootwor chromochlonny o czym nawet nie zostalkem poinformowany.. odradzam na calej linni wizyte u tej nieudolnej bezczelnej i aroganckiej doktor.

Pani doktor, która nie grzeszy kulturą osobistą i dobrym wychowaniem.Zachowanie godne współczucia, sięgające...... Jeśli macie Państwo inny wybór, niż ta "przesympatyczna LADY", wybierzcie inna poradnię.Tym bardziej, iż pielęgniarki w rejestracji dorównują uprzejmości swojej szefowej. Szkoda zdrowia i czasu .

Szkoda zdrowia i czasu .

Arogancka,niemiła obojętna na cierpienie,odradzam wizyty

Arogancka,niemiła obojętna na cierpienie,odradzam wizyty

Na skierowaniu miałam napisane PILNE!!! a ta Pani tylko przeczesała włosy i powiedziała że mnie nie przyjmie bo ma inne zajęcie.

Zdecydowanie odradzam, szkoda czasu i nerwów. Brak dobrego wychowania i kultury, a w słowach daje się wyczuć nutkę agresji w kierunku pacjenta. Pyta o wykształcenie i nazwę skończonej uczelni, a potem informuje że ekonomia to nie medycyna. Gdybym skończył medycynę nie chodziłbym po takich pseudospecjalistach. Jeszcze raz powtórzę, nie polecam.

Zdecydowanie odradzam, szkoda czasu i nerwów.

pani doktor powinna ustąpić miejsce młodemu kultralnemu lekarzowi

pani doktor powinna ustąpić miejsce młodemu kultralnemu lekarzowi