dr n. med. Barbara Polaczek-Krupadr n. med. Barbara Polaczek-Krupa - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Okulista

Podczas wizyty zostałam kompleksowo przebadana pod kątem wady wzroku i jaskry. Pani doktor niezwykle kompetentna i profesjonalna. W sposób przejrzysty (i cierpliwy) dla laika omówiła wyniki przeprowadzonych na miejscu badań (wszystkie wykonane na miejscu, bez oczekiwania i na nowoczesnym sprzęcie) i zaleciła dalsze postępowanie. Najwyższa ocena.

Świetna specjalistka w leczeniu chorób oczu, a w szczególności jaskry. Zawsze dokładnie wyjaśnia wyniki badań i szczegółowo objaśnia wszelkie pytania. Na pewno będę wracać. Polecam

Pani dr. Polaczek jest bardzo dobrym specjalistą. Byłam u niej kilka razy i zawsze czuję, że trafiłam w dobre ręce.

Kompetentny lekarz. Poswiecila tyle czasu ile trzeba. Bardzo dokladnie wytlumaczylyla problem. Super i Polecam

Super i Polecam

Ponieważ jestem zagrożona jaskrą, jestem u dr Polaczek przynajmniej raz w roku. Pani doktor jest bardzo merytoryczną i kompetentną osobą, ale zaraz bardzo ciepłą. Otwarcie mówi czym jest jaskra i jakie niesie zagrożenia, ale nie straszy niepotrzebnie. Zleca niezbędne badania, ale nie przesadza z ich ilością. Byłam zdziwiona, że nie zleciła mi wszystkich, wyszukanych przeze mnie w internecie badań, od razu, a tylko te, które na danym etapie miały sens. Po wcześniejszych niezbyt dobrych doświadczeniach z innym specjalistą, wreszcie czuję, że jestem pod dobrą opieką.

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML