dr n. med. Barbara Popławska

Laryngolog

Nie tylko świetny specjalista, ale i "prawdziwy" człowiek. Polecam gorąco wszystkim z problemami laryngologicznymi. Poradnię łatwo wyszukać w internecie pod nazwą MEDILAR.

dr Barbara Popławska - LARYNGOLOG - polecam wszystkim. Jest kompetentna w swoim zawodzie. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, aby dokładnie zbadać, wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. W kontakcie z pacjentem jest uprzejma i wzbudza zaufanie. Moim zdaniem jest lekarzem na " 6 ", dlatego polecam wszystkim, nie tylko znajomym.

Pani doktor jest miła , pomocna i uprzejna . Przed zabiegani wszystko dobrze tłumaczy . To lekarz na 5 (piątkę ) ! ! 1

Pani doktor bardzo dokładnie prowadzi wywiad. Starannie i dokładnie bada. Jest ponadto osobą bardzo życzliwą, miłą i uprzejmą. Mogę Ją polecić wszystkim z problemami laryngologicznymi.

Pani doktor bardzo dokładnie prowadzi wywiad z pacjentem i dokładnie bada.Z szcunkiem i życzliwością traktuje pacjenta. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i tłumaczy problem. Jest bardzo miła i uprzejma. Polecam wizytę u Pani doktor wszystkim mającym problemy laryngologiczne.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Białystok"?

Anna Molska

Laryngolog dziecięcy