lekarz Barbara Putyra

Alergolog dziecięcy, Pediatra, Alergolog

2,7

Byłam u lekarki z dwulatkiem mamy problem z AZS, była miła na tyle ile powinna, przyszłam do niej leczyć dziecko więc nie oczekiwałam od niej że będzie słodzić! Moja córka jest dość krzykliwym dzieckiem, żaden lekarz jak do tej pory nie potrafił jej uspokoić by np. ją osłuchać, a pani Barbarze się to udało, udało się jej nawiązać spokojną relacje z dzieckiem! Jeśli chodzi o samo leczenie, przepisała nam receptę na której były różne cenowo leki, mi odpowiadały. Niektórzy zarzucają jej że przepisuje drogie lekarstwa cóż ja jestem za postępem a nowej generacji leki/maści niestety ale są drogie. Dostaliśmy również skierowanie na badanie z krwi oraz duża ilość mleka na receptę, nie miała problemu tego przepisać nie musiałam się prosić tak jak u A. Szczerbowskiego który informował gdzie mam prywatnie zrobić badania córce miała w tedy 12 mcy a koszt tych badań to jakieś 600 zł, a jak prosiłam o mleko dla dziecka to przepisywał 1 puszkę i informował ze więcej nie przepisze bo wymyślam a poza tym dziecko jest na tyle duże że mleka nie muszę jej już podawać i żebym sobie do gastrologa z nią pojechała, wiem pan ma kuku. Wracając do Pani Barbary jestem z niej zadowolona bo nas nie olala, przejęła się małą, potrafiła ją "okiełznać" :) i według mnie podjęła prawidłowe leczenie. Pamiętajmy lekarz jest tylko człowiekiem nie cudotwórca, a co do arogancji tej pani wątpię by była to prawda a jeśli tak to zmieniła się na duży + bo mam rok 2016!! Pozdrawiam i ocenę jej pozostawiam wam spróbujcie!

Popieram że jest beznadziejna jako lekarz i osoba. Spóźnia się, jest nie miła, nie umie nic wytłumaczyć choć dużo gada ale nie na temat. Strasznie wolno przyjmuje. Całkowicie nie polecam.

Podpisuję się pod negatywnymi opiniami obiema rękami i nogami. Od siebie dodam jeszcze,że ma przestarzały sposób leczenia i innego nie dopuszcza. A szczytem bezczelności wykazała się sugerując,że podaje swojemu dziecku lek w aerozolu zamiast do buzi to tak jak dozuje się perfumy na szyję.ODRADZAAAM!!!!

Bezczelna, nie miła dla dzieci z pretensjami do rodziców i dzieci że zabierają jej czas. Nie bada pacjęta, nie przeprowadza konkretnego wywiadu, tylko przepisuje leki na zasadzie kopiuj, wklej. Mnie podczas wizyty zapytała czy chcę 'maści drogie, czy gorsze''

Mnie podczas wizyty zapytała czy chcę 'maści drogie, czy gorsze''

Trudno jest mi się zgodzić ze złymi opiniami. Chodzę z dziećmi do Pani dr 2 lata i jeszcze nigdy nie potraktowała nas źle. Zleca badania kontrolne i dobrze dobrała leczenie farmakologiczne.

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24