dr Barbara Rabska pietrzak

Ta kobieta nie powinna pracować z dziećmi! Brak rzetelnej wiedzy oraz szacunku wypowiedzi w stronę pacjenta jak i rodzica. Pani doktor potrafi tylko komentować i obrażać wygląd dziecka... Brak profesjonalizmu!

Anioł, nie lekarz! Wszechstronna wiedza, zaangażowanie w kompleksowym podejściu do pacjenta. Często służy radą, sporo tłumaczy. Polecam! Najlepszy lekarz jakiego poznałam! Gdyby nie Pani Doktor, nie wiem w jakim stanie byłaby moja córka.

Bardzo nieprofesjonalna osoba. Same opinie podczas wizyty, brak pewnej wiedzy. ........................................

Bardzo nieprofesjonalna osoba. Same opinie podczas wizyty, brak pewnej wiedzy.

........................................

Pani dr bardzo dobrze diagnozuje pacjenta trochę szkoda,ze mało tłumaczy na czym polega choroba i minus za podejście do rodziców. Więcej uśmiechu pani dr a będzie dobrze

Pani Doktor bardzo konkretna i z dużym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta, tłumaczy wszystko po kolei, rzeczowa, słucha pacjenta, zleca konkretne badania oraz jest życzliwa i "daje szanse" pacjentowi. Szczerze polecam Panią Doktor.

Pani doktor nie powinna pracować z dziećmi. Nie uprzedziła dziecka przed badaniem, nie wytłumaczyła co i po co musi zbadać - tylko rach-ciach podniosła bluzkę i zaczęła badać. To samo ze spodniami i majtkami. Kompetentna, ma wiedzę w swoim fachu, ale zero empatii do dziecka. Teraz w domu horror - dziecko nienawidzi i jej i mnie.

Pani dr może trochę za spontaniczna , ale z dużą wiedzą , wytłumaczy, podniesie na duchu, w niej jest nadzieja. Oceniana jest różnie ,ale jest obiektywna , nie każdemu się to podoba . Konkretna i skrupulatna . Ciesze się ,że trafiłam do MP-MEDICAL na Marcelińskiej 96c/216. Uważam ,ze jest dobrym lekarzem

Moje dziecko jest troche otyłe, ale schudło 4 kg, a pani doktor zaczęła ją wyzywać, że tylko je i nic więcej nie robi. Moim zdanie pani Rabska nie powinna pracować z dziećmi.

Od 8 lat leczę moje dzieci , a teraz kiedy jestem dorosłą kobietą nawet sama korzystałam z jej pomocy jako endokrynologa. Nie spotkałam lepszego lekarza, bardziej kompetentnego, ale co najważniejsze zawsze patrzy na pacjenta szerokowzrocznie, ma ogromną wiedze i potrafi powiedzieć i doradzić w różnych dziedzinach medycyny, które sie zazwyczaj potwierdzały u innych specjalistów. Poza tym nawet kiedy szłam z wielkim dołem na wizytę, potrafiła wszystko wytłumaczyć, podnieść na duchu i człowiek od razu miał inny nastrój. Dla mnie póki co najlepsza. Moje dzieci już powoli dorastają i wizyty są coraz rzadsze, ale bywalo ze sie widziałyśmy raz w miesiącu. Wizyta prywatna kosztuje 100 zl ale trwa 40 minut i nie ma mowy o żadnym pośpiechu i zbyciu. Nie żałuje żadne złotówki zostawionej u tej Pani. Zdarzało mi sie bywac u profesorów którzy za 200zl poświęcali 5 min i to dla mnie było niezrozumiałe.